Zapytanie
735... telefon

Mariusz Tomżyński Fotograf Ślubny

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie,

W pobliżu: Ełk, Żyrardów, Barczewo, Szczytno, Kętrzyn, Olsztynek, Ostróda, Iława, Elbląg, Giżycko, Mikołajki, Dobre Miasto, Dorotowo, Jonkowo, Redykajny

735... telefon
Wyświetleń: 1063


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Mariusz Tomżyński Fotograf Ślubny

Mam na imię Mariusz i jestem fotografem. To co mnie fascynuje w reportażu ślubnym, to możliwość robienia zdjęć, które opowiadają Waszą historię poprzez uchwycenie wyjątkowych, autentycznych i na pewno spontanicznych chwil. Jedną z moich największych satysfakcji jest poczucie, że uchwyciłem osobowość i emocje moich par. Dlatego każde pojedyncze spotkanie jest nowym wyzwaniem, a także źródłem inspiracji do robienia różnych zdjęć każdego dnia. Chciałbym wnieść swój wkład z szacunkiem i empatią, by dzielić i uwieczniać szczęśliwe chwile, a przede wszystkim wielkie emocje razem z Wami. Nie ma innego dnia w Waszym życiu, w którym tak wiele bliskich Wam osób, spotyka się i śmieje, płacze i świętuje miłość. Zdjęcia z Waszego ślubu to wspaniały sposób na pielęgnowanie tych wspomnień.

Pracuję całkowicie zrelaksowany, więc nie ma pozowanych i wyreżyserowanych zdjęć, ale uchwycenie dnia Waszego ślubu takim, jaki naprawdę jest. Zawsze towarzyszy mi dobry humor i duch przygody. Pary szybko stają się zrelaksowane i naturalne, co zawsze dobrze przekłada się na zdjęcia. Chodzi przede wszystkim o Was i o Wasz ślub. Wasza historia może być opowiedziana w sposób bardzo prawdziwy. Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję spotkać się osobiście. Porozmawiać przy dobrej kawie, poznać się lepiej. Może to właśnie ja będę miał zaszczyt towarzyszyć Wam i uwiecznić jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Olsztyn, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna za Granicą, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót