Wyślij zapytanie
535... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 2018


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

MZ Fotografia

Moja fotografia ślubna to reportaż w którym chcę pokazać emocje, relacje międzyludzkie oraz uchwycić cudowny nastrój tego wyjątkowego dnia. Podczas reportażu łącze walory naturalnych impresji świetlnych oraz kreatywnego kadrowania.

Dzięki doświadczeniu, technice i przewidywalności utrwalam momenty dynamiczne i bogate w emocje. Wszystko to wsparte jest dwoma profesjonalnymi korpusami oraz jasnymi obiektywami co pozwala na pracę bez użycia flesza w kościele. Dopełnieniem całości będzie Wasz uśmiech i dobra zabawa :)

Sesja plenerowa to świetna przygoda bez sztywnych reguł. Z głową pomysłów i sercem pełnym energii uzyskamy wspaniały naturalny efekt.

Dokonując wyboru mojej osoby możecie być pewni wysokiego standardu usługi, jak i otrzymanych materiałów. Na wspólnym spotkaniu omówimy szczegóły Waszych oczekiwań i zaprezentuję Wam przykładowe materiały oraz podpiszemy umowę.

Jestem otwarty na wszelkie sugestie i przedstawie Wam moje własne pomysły.

Projektuję piękne Albumy Ślubne wydawane przez firmę Blurb o szerokich możliwościach kreacji. Profesjonalność wydań jest ceniona na całym świecie przez fachowców tej branży. Poza wersją klasyczną otrzymacie wersję online i możliwość kupna wersji na iPad-a Więcej szczegółów o albumach ślubnych. Zakres moich usług obejmuje cały kraj (dojazd 100 km gratis). Pracuję na profesjonalnym sprzęcie firmy Canon.

Posiadam uprawnienia z Łódzkiej Kurii Metropolitalnej do rejestracji uroczystości kościelnych.

Od dwóch lat w zakres moich usług wchodzi filmowanie. Oferuję wykonanie video-reportażu ślubnego w technice DSLR. Wykorzystanie przeze mnie profesjonalnych korpusów Canona i jasnych obiektywów daje możliwość filmowania z światłem zastanym bez potrzeby używania halogenów. Dzięki temu uzyskujemy filmową plastykę zdjęć oraz utrwalamy naturalne światło i przepiękny klimat.

Zapraszam do zapoznania się z przykładowymi teledyskami na moim profilu YouTube.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

W Weronika 2017-02-07 14:04:21

Ocena: 5

Zdjęcia cudowne, atmosfera świetna, czego więcej chcieć :), wszystkim polecam!!!

Tagi: Łask, FotoVideo, Fotograf

Powrót