Zapytanie
535... telefon


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

MZ Fotografia

Jesteśmy parą fotografów/operatorów z pasją i wieloletnim doświadczeniem. Mamy dwie urocze córki, które rzecz jasna najczęściej wypełniają nasze zdjęcia. Chwile ulotne zamrażamy w cudownych mimikach, gestach i impresjach świetlnych. Nasza otwartość na ludzi i łatwość w nawiązywaniu kontaktów stwarza nieskrępowaną atmosferę podczas sesji. Myślimy  kreatywnie i nie boimy się wyzwań. W naszą pracę wkładamy całe serce, bo lubimy dzielić się z innymi tym co najlepsze. Współpraca z nami to czysta przyjemność z dużą dawką pozytywnej energii. Do fotografii i filmowania podchodzimy z pełnym profescjonalizmem. Ciągle uczymy się nowych rzeczy, aby móc jak najlepiej wykonywać powierzone nam zadania. Lubimy rzeczy proste, gustowne i zawsze stawiamy na wysoką jakość. Od naszych klientów dostajemy same pozytywne opinie, co daje nam dużą satysfakcję i motywację do dalszej pracy. Wybierając nas na fotografów/operatorów możecie być pewni wysokiej jakości usług. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, filmów i zapoznania się z ofertą.

Każdy z nas ma indywidualne wymagania co do usługi fotograficznej. W związku z tym przedstawiamy podstawowy pakiet ślubny, który możemy dostosować do Państwa potrzeb. Przykładowe rozszerzenie pakietu jest możliwe o foto-reportaż z przygotowań, dodatkowe godziny na weselu oraz poprawiny. Dodatkową formą wzbogacenia pakietu jest drugi fotograf, co w efekcie daje większą ilość ciekawych ujęć. Realizujemy również zamówienia na dodatkowe odbitki, foto-obrazy na płótnie oraz albumy. Nowoczesnym sposobem prezentacji Państwa zdjęć będzie slide-show w rozdzielczości 4K, który z pewnością zachwyci niesamowitą jakością. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą i chcielibyście poznać cenę oraz więcej szczegółów prosimy o kontakt.

STANDARDOWY PAKIET ŚLUBNY:

  • błogosławieństwo
  • ceremonia ślubna
  • uroczystość weselna 6 godzin
  • sesja plenerowa w ustalonym terminie

MŁODA PARA OTRZYMUJE:

  •  60 odbitek 15x23cm wywołanych na najwyższej jakości papierze fotograficznym Kodak Professional Endura jedwab.
  • 300 zdjęć JPG bardzo starannie przygotowanych i zedytowanych.
  • pendrive w eleganckim opakowaniu z video prezentacją zdjęć w jakość HD do wybranej   przez siebie muzyki
  • galerię  zdjęć na naszej stronie.

Dynamiczny film reportażowy zawierający najważniejsze i najładniejsze ujęcia pełne emocji i naturalności ( około 1h)
Teledysk ze ślubu i wesela w chronologicznym skrócie z podkładem muzycznym wybranym przez Was.
Półtora minutowy zwiastun filmu składający się z najciekawszych ujęć.
Wszystkie trzy filmy zgrane są na pendrive w gustowym kreatywnym etui.
Oczywiście istnieje możliwość modyfikacji zaprezentowanej powyżej propozycji.

Wykonujemy także filmy, prezentacje zdjęć 4K dla rodziców Państwa Młodych które możecie zaprezentować na weselu jako prezent w podziękowaniu rodzicom. Zapraszam do obejrzenia przykładowych teledysków na naszym kanale.

Zapraszamy do kontaktu!Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

W Weronika 2017-02-07 14:04:21

Ocena: 5

Zdjęcia cudowne, atmosfera świetna, czego więcej chcieć :), wszystkim polecam!!!

Tagi: Łask, FotoVideo, Fotograf, Filmowanie Wesela Dronem, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót