Zapytanie
606... telefon

Ns-Foto, Fotograf, Nowy Sącz

Grodzka 15, Nowy Sącz, Małopolskie,

W pobliżu: Myślenice, Tarnów, Nowy Targ, Zakopane, Dębica, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Mielec, Przemyśl, Bochnia, Brzesko, Jasło, Sanok, Gorlice, Leżajsk, Strzyżów, Rabka-Zdrój, Krynica

606... telefon
Wyświetleń: 4648


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Ns-Foto, Fotograf, Nowy Sącz

Jesteśmy zespołem fotografów z Nowego Sącza. Głównie realizujemy reportaże ślubne, jednak w naszej ofercie znajdziecie również fotografię portretową oraz okolicznościową. Fotografia ślubna jest najbliższa naszemu sercu, ze względu na niebanalne możliwości przedstawienia tak ważnych i pięknych, a zarazem tak ulotnych i niepowtarzalnych momentów w życiu każdej Młodej Pary.

Zazwyczaj pracujemy w duecie, co sprawia, że historie opowiadane naszymi zdjęciami idealnie odzwierciedlają emocje oraz charakter fotografowanych wydarzeń. Jesteśmy obserwatorami. Patrzymy obiektywnie, chcąc pokazać ten dzień takim, jaki był naprawdę.

 Niewątpliwie naszą zaletą jest indywidualne podejście do każdego Klienta, precyzja i terminowość. Ilość oddawanych przez nas zdjęć uzależniona jest od rodzaju uroczystości. W przypadku ślubu jest to około 1500 fotografii. Każda z nich poddawana jest obróbce graficznej.

 Zapraszamy do zapoznania się z naszym stylem fotografowania. Jeśli spodobają się Wam nasze zdjęcia, skontaktujcie się z nami. Umówimy się na spotkanie, na którym przedstawimy przygotowane przez nas albumy oraz omówimy szczegóły współpracy.  

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

P Paweł i Ewelina 2019-04-09 13:30:00

Ocena: 5

Zarówno zdjęcia jak i film na najwyższym poziomie. Wszystkie nasze wymagania spełnione plus dodatkowo konkretne propozycje że strony Łukasza i Mateusza. Pozdrawiamy i oczywiście polecamy!!!

E Ewelina i Mirek 2019-04-09 13:19:38

Ocena: 5

Pełen profesjonalizm. Super ekipa. Polecam gorąco.

T Tomek 2019-04-08 10:43:46

Ocena: 5

Jak najbardziej firma godna polecenia..profesjonalizm w 100%

Tagi: Nowy Sącz, FotoVideo, Fotograf, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót