Zapytanie
- telefon

Ola Gruszka Fotografia

Szczecin, Zachodniopomorskie,

W pobliżu: Police, Goleniów, Przecław, Kołbaskowo, Stargard, Mierzyn, Lubczyna

- telefon
Wyświetleń: 503


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ola Gruszka Fotografia

Jestem Ola, choć i tak większość mówi do mnie "Gruszka"

Zacznijmy od początku...
Sztuka wyrażania siebie w różnorakich formach towarzyszy mi odkąd pamiętam. Dawniej swoją przyszłość zawodową wiązałam z Architekturą Wnętrz i Wzornictwem Przemysłowym. Tak było począwszy od Liceum Plastycznego po AS i Instytut Wzornictwa. Jednakże to fotografia stała się ostatecznie moją prawdziwą pasją, która pochłonęła mnie całkowicie. Każdego dnia otaczam się Waszymi historiami, które rejestruje i opowiadam światu obrazem. Sesja narzeczeńska, reportaż, plener czy też lifestyle - te formy lubię najbardziej. W międzyczasie mam również przyjemność wspierać fotograficznie wyjątkowe marki modowe i kosmetyczne, tworząc ciekawe projekty komercyjne. 
Od 5 lat zajmuję się kadrowaniem na pełen etat. Jestem również szczęśliwą mamą dwóch małych Gruszeczek. Ślub i wesele to momenty szczególne dla każdej Pary Młodej. Po latach w Waszej pamięci pozostaną jedynie wspomnienia tych pięknych chwil. Warto więc je uchwycić i utrwalić w ponadczasowej, dobrej fotografii. Stawiam na fotografię naturalną, nie koloryzuję rzeczywistości. Niezwykle cenię sobie nić porozumienia między nami, swobodną atmosferę. Liczę na Wasze zaufanie i zaangażowanie. Na moich zdjęciach staram się utrwalić Waszą prawdziwą historię. Materiał który oddaje w Wasze ręce to opowieść - spontaniczna i prawdziwa, bez reżyserowanych uśmiechów, póz i aktorstwa. Mogę fotografować wszędzie - gdzie tylko nogi poniosą, gdzie tylko sobie zamarzycie... 

Zapraszam serdecznie do kontaktu i współpracy, będzie dla mnie ogromnym zaszczytem móc uwiecznić właśnie Waszą historię miłosną.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Szczecin, FotoVideo, Fotograf, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót