Zapytanie
575... telefon

One Moment Photo & Video

Kraków, Małopolskie,

575... telefon
Wyświetleń: 919


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

One Moment Photo & Video

Pragniemy, by ludzie kochali swoje życie i wypełniali je pięknymi chwilami. Chcemy sprawić, by codziennie pamiętali o tym jak ważne i inspirujące są momenty przepełnione pozytywną energią, momenty spędzone z rodziną, dorastanie dzieci, ich kreatywne hobby, obietnice składane na całe życie, jubileusze, fantastyczne imprezy, podziękowania dla naszych mentorów, gratulacje składane za osiągnięcie sukcesu, no i sam sukces – by motywował nas każdego dnia!

Czas jest bezcenny
Nie potrafimy koordynować pracy wehikułu czasu i nie sprawimy, że staniesz się młodszy, ale potrafimy zatrzymać w cudownym kadrze najważniejsze chwile, po to by Cię inspirowały :)

Profesjonalne video i foto, tworzone z pasji, z szczególną wrażliwością na estetykę i wyjątkowość „uchwyconych” wydarzeń.
Kreatywne i nowatorskie podejście do realizacji.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, FotoVideo, Fotograf, Artystyczna fotografia ślubna, Artystyczny film ślubny, Nowoczesna fotografia ślubna, Nowoczesne filmy ślubne, Naturalna fotografia ślubna, Naturalne filmy ślubne, Fotograf i Kamerzysta, Fotograf Kraków, Fotografia ślubna Kraków, Sesja ślubna Kraków, Kamerzysta na wesele Kraków, Film ślubny Kraków, Krótki film ślubny Kraków

Powrót