Wyślij zapytanie
697... telefon

Photo-Atelier

Al. Niepodległości, Warszawa, Mazowieckie,

W pobliżu: Legionowo, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Nowy Dwór Mazowiecki, Piastów, Otwock, Mińsk Mazowiecki, Marki

697... telefon
Wyświetleń: 168


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1000 zł

Photo-Atelier - Pomożemy Wam zatrzymać piękne wspomnienia!

Dzień, w którym zawiera się ślub to jeden z najważniejszych i najwspanialszych momentów życia każdej pary. Wszystkim zależy, aby ten dzień był perfekcyjny. I wszyscy chcą zachować te wspomnienia na dłużej. Nasz duet Photo-Atelier, z przyjemnością pomoże Wam zatrzymać najpiękniejsze chwile, jakie towarzyszą zawarciu związku małżeńskiego.
Wybierając Photo-Atelier, wybieracie dwóch fotografów. Dzięki temu, macie gwarancję, że wszystkie ważne momenty zostaną uwiecznione na zdjęciach. Jeśli sobie tego życzycie, jesteśmy z Wami już od sesji narzeczeńskiej. Potem pojawiamy się w dniu ślubu.
Jesteśmy z Wami podczas przygotowań, zakładania obrączek, składania życzeń, tłuczenia kieliszków, pierwszego tańca, krojenia tortu, podziękowań. Po weselu odpoczywacie, a my pracujemy, aby sprawnie dostarczyć Wam rezultat naszej pracy. Nie chcemy, abyście długo czekali. W ustalonym terminie, zabieramy Was na sesję plenerową.
Cały czas fotografujemy we dwoje. Dzięki temu, mamy okazję przedstawić te wydarzenia z dwóch różnych perspektyw – kobiecej i męskiej. Wspólna pasja pozwoliła nam stworzyć zespół, w którym każde z nas wie co i kiedy ma robić, a także jesteśmy przygotowani na wszystko, co niespodziewane.Chętnie podejmujemy wyzwania ciekawych plenerów fotograficznych, wspólnych wypraw z nowożeńcami w miejsca, które są dla nich ważne. Odległość nie ma znaczenia!

Fotografią zajmujemy się od ok 10-ciu lat. Zapewniamy swoim Klientom pełen profesjonalizm. Doradzamy w pozowaniu, dbamy o atmosferę podczas sesji. Współpracujemy też z profesjonalną makijażystą. Posiadamy zaświadczenie z Kurii do fotografowania w czasie liturgii. Stawiamy na emocje, a nie na „efekty specjalne”. Chcemy, abyście za kilkanaście lat z taką samą przyjemnością wracali do swoich zdjęć oraz chętnie pokazywali je najbliższym.

Oferujemy:
2 fotografów
album tradycyjny
fotoksiążka
reportaż ślubny
sesja narzeczeńska
sesja plenerowa
studio

   Zapraszamy do kontaktu!

   Video prezentacja

   Lokalizacja

   Wasze opinie

   Tagi: Warszawa, FotoVideo, Fotograf

   Powrót