Zapytanie
784... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Sprawdź nasze wolne terminy

Pokaż wszystkie

sobota, 11 kwietnia 2020
wolny termin - Piotr Zanin Fotografia

sobota, 25 kwietnia 2020
wolny termin - Piotr Zanin Fotografia

sobota, 09 maja 2020
wolny termin - Piotr Zanin Fotografia

sobota, 30 maja 2020
wolny termin - Piotr Zanin Fotografia

Piotr Zanin Fotografia

Nazywam się Piotr Zanin i mieszkam w Świebodzicach. Skończyłem szkołę techniczną, technik informatyk. Fotografią zajmuję się od 10 lat, oczywiście przez większość czasu fotografowałem amatorsko zbierając doświadczenie i umiejętności . W końcu przyszedł czas na fotografię komercyjną a konkretniej na fotografię ślubną i fotografię dziecięcą ale nie tylko. Fotografuję również inne imprezy (chrzciny, komunie, urodziny) a także zajmuję się fotografią produktową oraz biznesową. Zrobiłem kilka kursów co dokumentują to poniższe dyplomy, stworzyłem tę stronę i zabrałem się do roboty :). Wszystko po to by uchwycić najlepsze momenty waszego ślubu czy też waszych pociech podczas sesji. 

Działam głownie w Województwie Dolnośląskim w takim miastach jak Wrocław, Wałbrzych czy Jelenia Góra ale nie ograniczam się tylko do jednego Województwa…dojadę wszędzie. 

 Fotografia to moja pasja, sprawia mi to ogromną przyjemność i mam nadzieję, że sprostam twoim oczekiwaniom. Zachęcam cię do zapoznania się z moją ofertą i przeglądnięcia mojego portfolio, potem pozostaje tylko umówić się na spotkanie na którym omówimy wszystkie szczegóły.

Piotr Zanin Fotografia

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wroclaw, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna w Górach, Sesja Ślubna nad Morzem, Sesja Ślubna za Granicą, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót