Zapytanie
784... telefon


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Piotr Zanin Fotografia

Nazywam się Piotr Zanin i mieszkam w Świebodzicach. Skończyłem szkołę techniczną, technik informatyk. Fotografią zajmuję się od 10 lat, oczywiście przez większość czasu fotografowałem amatorsko zbierając doświadczenie i umiejętności . W końcu przyszedł czas na fotografię komercyjną a konkretniej na fotografię ślubną i fotografię dziecięcą ale nie tylko. Fotografuję również inne imprezy (chrzciny, komunie, urodziny) a także zajmuję się fotografią produktową oraz biznesową. Zrobiłem kilka kursów co dokumentują to poniższe dyplomy, stworzyłem tę stronę i zabrałem się do roboty :). Wszystko po to by uchwycić najlepsze momenty waszego ślubu czy też waszych pociech podczas sesji. 

Działam głownie w Województwie Dolnośląskim w takim miastach jak Wrocław, Wałbrzych czy Jelenia Góra ale nie ograniczam się tylko do jednego Województwa…dojadę wszędzie. 

 Fotografia to moja pasja, sprawia mi to ogromną przyjemność i mam nadzieję, że sprostam twoim oczekiwaniom. Zachęcam cię do zapoznania się z moją ofertą i przeglądnięcia mojego portfolio, potem pozostaje tylko umówić się na spotkanie na którym omówimy wszystkie szczegóły.

Zapraszam do kontaktu! 

Lokalizacja

Wasze opinie

A Ania 2020-04-07 09:02:36

Ocena: 5

Polecam serdecznie , świetne zdjęcia!

M Magdalena 2020-03-18 13:10:14

Ocena: 5

Fotograf godny polecenia !

Tagi: Wroclaw, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna w Górach, Sesja Ślubna nad Morzem, Sesja Ślubna za Granicą, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotograf Kraków, Fotograf Gdańsk, Fotograf Poznań, Fotografia ślubna Kraków, Sesja ślubna Kraków, Plener ślubny Kraków, Fotografia ślubna Rzeszów, Sesja ślubna Rzeszów, Plener ślubny Rzeszów, Fotografia ślubna Poznań, Sesja ślubna Poznań, Plener ślubny Poznań, Fotografia ślubna Gdańsk, Sesja ślubna Gdańsk, Plener ślubny Gdańsk

Powrót