Zapytanie
+49... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

P&N Photography

Cześć, witają was Paulina i Norbert. Jesteśmy fotografami ślubnymi bo to główna gałąź naszej fotograficznej działalności. Reportaze ślubne, sesje ślubne czy sesje narzeczeńskie to w sezonie nasz chleb powszedni. Ale nie tylko śluby nam w głowie. Zajmujemy się też fotografią plenerową i studyjną. Robimy zdjęcia rodzinom, dzieciom, realizujemy też sesje portretowe, ciążowe, noworodkowe, a także zdarzyło nam się robić zdjęcia pieskom. Innymi słowy nasz wachlarz usług jest prawie nieograniczony.

Naszym głównym celem jest kolor. W końcu to kolor definiuje to jak wygląda zdjęcie. To kolor sprawia i wprawia w zachwyt oglądających dany obraz. W dobie nowych technologii jest to zarówno jeszcze prostrze jak i jeszcze trudniejsze. Mnogość wyświetlaczy oraz ich często indywidualny sposób wyświetlania koloru sprawia, że stale musimy się mieć na baczności. Dlatego też regularnie kalibrujemy oraz testujemy nasz monitor, profilujemy nasze aparaty i tworzymy do nich presety. A najbardziej dbamy o światło, bo to światło jest punktem wyjścia do dobrego koloru, a co za tym idzie dobrego zdjęcia.

Dążymy do perfekcji mając jednocześnie świadomość, że nigdy do niej nie dotrzemy, ale samo dążenie powoduje rozwój, a tego oczekujemy po naszej pracy. Przy reportażach ślubnych czy sesjach zawsze staramy się osiągnąć najwyższy możliwy poziom. Stale też rozwijamy się pochłaniając wiedzę innych na przeróżnych warsztatach czy kursach fotografii. Nigdy nie stoimy w miejscu, ciągle dążymy co celu.Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Żary, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna za Granicą, Reportaż Ślubny, Artystyczna fotografia ślubna, Nowoczesna fotografia ślubna, Naturalna fotografia ślubna, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót