Zapytanie
785... telefon


Średnia ocena: 5 z 6 głosów

Zobacz opinie

Przemek Cegielski Fotografia


Zapytajcie o sesje zaręczynowe!!!!

Dzień dobry,trafiliście tutaj zapewne szukając fotografa na swoje cudowne chwile. Nie szukajcie dalej, ale przeczytajcie do końca. Oferuję Wam - świetny reportaż fotograficzny.

Poświęcam się tego dnia w całości dla Was dla Waszych rodzin i przyjaciół.

W skład pakietu wchodzi:
- Przygotowanie w domu + Błogosławieństwo-
-USC
-Kościół
-Zabawa weselna do godziny 1:00-
-Plener z parą młoda innego dnia,

Ilość zdjęć różni się w zależności od ilości gości, średnio przekazuje Państwu około 600/800/1000 obrobionych i gotowych zdjęć (ilość zdjęć możemy ustalić osobiście)

MEGA CENA ZA CAŁY PAKIET! 1999zł !!!
w tym 100 zdjęć wydrukowanych gratis !dodatkowo

wersja zdjęć przekazanych w galerii on line - z hasłem oraz możliwością udostępniania znajomym,Organizuje również odbitki zdjęć wszystkich zdjęć oraz albumy fotograficzne.Napiszcie, a nie zawiedziecie się.

Zapraszam do kontaktu;)

Przemek Cegielski Fotografia

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

A Aneta 2020-04-03 08:55:00

Ocena: 5

Dziękujemy serdecznie za cudowną sesję zdjęciową. Pełen profesjonalizm, cierpliwość i świetne oko. Dałeś radę wykrzesać z nas emocje, które pięknie przedstawiłeś na zdjęciach. Polecam gorąco.

M Maksymilian 2020-01-14 15:06:11

Ocena: 5

Świetny fotograf, profesjonalne zdjęcia i dobry kontakt. Polecam!

O Ola i Sławek 2020-01-14 15:05:01

Ocena: 5

Poproszenie Przemka o wykonanie naszych ślubnych zdjęć okazało się być mega trafioną decyzją 😀👍😀👍 Długo zastanawialiśmy się, czy w ogóle angażować profesjonalistę. W tej chwili nie wyobrażamy sobie, że mogłoby być inaczej, że w tym dniu mogłoby z nami nie być Przemka. Fantastyczna atmosfera jaką tworzył zarówno podczas uroczystości, przyjęcia jak i sesji w plenerze, pozwoliła zapomnieć o stresie i wszelkich uprzedzeniach typu: nie lubię zdjęć, zawsze źle wyglądam itd 🤪 . Cały czas uśmiechnięty, cierpliwy, życzliwy a przy tym skupiony, profesjonalny, budzący zaufanie, z dziesiątkami pomysłów na nowe ujęcia. Na uwagę zasługuje fakt, iż nie tylko my ale i goście weselni są pod wrażeniem Pana Przemka: "miły, sympatyczny, komunikatywny, taktowny". Zdjęcia, które wykonał zachwycają: kolory, sceneria, światło, kompozycja. Wszystko tak, jak nawet nie marzyliśmy. Zatem Panie Fotografie, raz jeszcze dziękujemy, gratulujemy profesjonalizmu i zaangażowania 😇📸📸 A odpowiadając na pytanie główne: czy polecasz Przemek Cegielski Fotografia? Z czystym sumieniem, ogromnym przekonaniem i pełną odpowiedzialnością: milion razy TAK !!!!

M Martyna Łukasz 2020-01-14 15:03:27

Ocena: 5

Przemek to osoba zarażająca uśmiechem i optymizmem;) towarzyszył nam w dniu naszego ślubu, nie żałujemy tej decyzji, bo była to najlepsza z możliwych. Mamy piękne zdjęcia z przygotowań do ślubu, ślubu oraz z sesji zdjęciowej. Na sesjach zdjęciowych z Przemkiem jest pełen luz, a Przemek fotografuje was takich jakimi jesteście na co dzień;) polecam w 100% My napewno niebawem wrócimy do Przemka;) Dziękujemy bardzo, za cudowne zdjęcia i pomoc przy wyborze miejsca do druku;)

A Ania i Krzysztof 2020-01-14 15:02:45

Ocena: 5

Polecam!... za cierpliwość, otwartość, pasję i nieschodzący z twarzy uśmiech. Świetny kontakt i profesjonalne podejście.

J Julia i Łukasz 2020-01-14 15:01:10

Ocena: 5

Przemek tworzy niesamowitą atmosferę podczas sesji. Realizacja i terminowość na najwyższym poziomie! Serdecznie polecam

Tagi: Poznań, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót