Zapytanie
602... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Robert Gąsienica - Fotografia

Jako fotograf ślubny staram się być rzetelny w tym, co robię. Nie obiecam Wam gruszek na wierzbie, ale postaram się zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby ten dzień był dla Was najpiękniejszym dniem w życiu i żeby te cudowne chwile zostały uchwycone na wykonywanych zdjęciach.

Zawsze staram się być jak najmniej widoczny, żeby nie zmieniać biegu wydarzeń, nie krępować, a jednocześnie nie przeoczyć żadnej chwili – wchłaniam nastrój tego, co się dzieje, obserwuję i analizuję. W tym wyjątkowym dniu będę dla Was od przygotowań do oczepin, aby nie stracić żadnego ważnego szczegółu.

W trakcie pleneru oczekuję od Was spontaniczności i dobrego nastroju – są to chwile, kiedy jesteście już wyluzowani, kiedy możemy sobie pozwolić na niepozowane naturalne kadry. Na plener umawiam się przeważnie w kilka dni po ślubie, co pozwala na większą swobodę w doborze miejsca i pory dnia, aby uzyskać jak najlepsze efekty zapewniające światło o najodpowiedniejszej barwie i intensywności kolorów.

Bardzo polecam plener w Tatrach, który może potrwać od 3 godzin do 2 dni – wszystko zależy gdzie się odbędzie – na Nosalu, Kasprowym Wierchu, Morskim Oku lub w Dolinie Pięciu Stawów.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Zakopane, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna w Górach, Filmowanie Wesela Dronem, Reportaż Ślubny, Naturalna fotografia ślubna, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotograf Kraków, Fotografia ślubna Kraków, Sesja ślubna Kraków

Powrót