Zapytanie
604... telefon

Robert Radzik - fotografia

ul. Lubelska 44, Janów Lubelski, Lubelskie,

W pobliżu: Lublin, Nałęczów, Tomaszów Lubelski, Zamość, Świdnik, Chełm, Kraśnik, Lubartów, Krasnystaw, Parczew, Hrubieszów, Opole Lubelskie, Biała Podlaska, Łuków, Biłgoraj

604... telefon
Wyświetleń: 3075


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1800 zł

Robert Radzik - fotografia

Szukacie Państwo doświadczonego fotografa na swoją uroczystość ślubną i zorganizowane wesele? Doskonale Państwo trafili ;)

Ślub to wydarzenie ponadczasowe, nieodwracalne, niecodzienne. Wszystko co będzie się działo w trakcie uroczystości ślubnej i weselnej wydarzy się tylko raz… Warto mieć wykonaną pamiątkę - fotografie, na których będzie „opisana” Wasza historia z uroczystości ślubnej i weselnej.

W ramach swoich usług gwarantuję, że będziecie zadowoleni. Liczę nawet na to, że moją osobę będziecie polecać innym parom planującym ślub. Fotografie ślubne ukażą Wasze szczęście, radość, zadowolenie, wzruszenie, miłość i inne emocje, jakie panowały w trakcie uroczystości ślubnej i weselnej. Dobre, pełne smaku oraz uczuć fotografie bronić się będą same... bez zbędnych słów i opisów.

A co mnie wyróżnia? Technika wykonywanych zdjęć, w pełni manualna przy użyciu obiektywów pozbawionych automatyki. Dzięki temu moje fotografie wykonuję zawsze w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie zdobyte przez lata. Nigdy sprzęt nie decyduje za mnie, nigdy nie narzuca mi swoich parametrów.

Ale bez sprzętu jednak fotografia nie jest możliwa, dlatego w skrócie na czym pracuję.

Sprzęt:

- Aparat pełnoklatkowy Nikon D4 (FF) - 2 sztuki (jako zapas)
- obiektyw SIGMA DG HSM ART 20/1.4
- obiektyw SIGMA DG HSM ART 35/1.4
- obiektyw SIGMA DG HSM ART 50/1.4
- obiektyw Tamron 85mm 1.8 G2
- lampy błyskowe systemowe Nikon SB900 - 2 sztuki
- lampy błyskowe studyjne Quantuum 600W - 3 sztuki
- modyfikatory światła, softboxy
- wiatrak studyjny na akumulator 120W mocy

Obiektywy te charakteryzują się niezwykłą plastyką oraz wspaniałą barwą, której dzisiejsze nowoczesne szkła nie posiadają w takim wymiarze i o takiej estetyce.

Zapraszam na spotkanie. Ma ono duże znaczenie. Poznamy się i omówimy wszystkie kwestie związane z fotografowaniem Państwa uroczystości ślubnej i organizowanego przyjęcia weselnego. Poznam Wasze propozycje i oczekiwania. Na pewno się do nich dostosuję. Z kolei Państwo określą szczegółowo zakres i czas wykonywanej fotografii. To samo dotyczy ustalenia miejsca, jak i terminu wykonania zdjęć plenerowych.

Zapraszam bardzo do współpracy ;)

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

K Kasia 2017-03-28 15:45:58

Ocena: 5

Robert jest świetnym profesjonalistą z przesympatyczną osobowością. Jesteśmy bardzo zadowoleni z sesji. Robert ma wiele pomysłów, pomógł nam w pozowaniu, przez całą sesję towarzyszyła nam miła atmosfera. Byliśmy pod wrażeniem Jego pracy oraz ilości profesjonalnego sprzętu. Było nam bardzo miło, możemy śmiało polecić usługi Roberta. Dziękujemy :) !!

Tagi: Janów Lubelski, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót