Zapytanie
601... telefon

Super Foto

Kościelna 24, Poznań, Wielkopolskie,

W pobliżu: Leszno, Wolsztyn, Luboń, Kościan, Śrem, Konin, Koło, Kalisz, Gniezno, Wronki, Września, Piła, Złotów, Międzychód, Chodzież

601... telefon
Wyświetleń: 1407


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2300 zł

Super Foto - Uchwycić moment i stworzyć wspomnienie - najlepszy fotograf na wesele

Cześć! Mam na imię Maciej.

Jako fotograf ślubny za każdym razem pragnę pokazać prawdziwe emocje,piękno i wyjątkowość tego dnia, a przede wszystkim Waszą miłość. To ona czyni reportaż ślubny wyjątkowym i niepowtarzalnym. Podczas wykonywania reportażu działam dyskretnie, aby nie zwracać na siebie uwagi. Uwielbiam wyłapywać momenty i spontaniczne sytuacje. Dla mnie są one sednem dobrego reportażu i sprawiają, że zdjęcia stają się niepowtarzalne.

Do każdej pary podchodzę indywidualnie i kreatywnie. Współpracę zawsze zaczynam od wspólnego spotkania, podczas którego omawiamy szczegóły dnia ślubnego, staram się udzielić jak najwięcej porad wynikających z moich obserwacji i doświadczenia. Na spotkaniu omawiamy także sesję ślubną, którą zwyczajowo wykonujemy w innym dniu niż dzień ślubu, unikając tym samym zbędnego pośpiechu i dodatkowego stresu.

Jeśli jesteście zainteresowani dynamicznym, nowoczesnym, idealnie zmontowanym filmem - to zapraszam do zapoznania się z bliżej z naszą ofertą.
W filmie ślubnym stawiamy na emocje, ciekawe kadry, uczucia, uśmiechy i spontaniczność. Film ślubny realizowany jest przez dwóch operatorów video. Uzupełnieniem do filmu ślubnego jest zawsze krótki klip przedstawiający esencję wydarzeń dnia ślubnego.

Zapraszam do mojego studia fotograficznego w Poznaniu, w którym z chęcią zaprezentuję przykładowe albumy i fotoksięgi, pokażę więcej zdjęć oraz klipów ślubnych, opowiem o moim stylu pracy a także odpowiem na wszystkie Wasze pytania.

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Poznań, FotoVideo, Fotograf, Nowoczesna fotografia ślubna, Naturalna fotografia ślubna, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta, Fotograf Poznań, Fotografia ślubna Poznań, Sesja ślubna Poznań, Kamerzysta na wesele Poznań, Film ślubny Poznań, Plener ślubny Poznań, Krótki film ślubny Poznań

Powrót