Zapytanie
792... telefon
Wyświetleń: 849


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Szada-Art Fotografia

Działam wobec prostej procedury. Po podjęciu przez Was decyzji i zdecydowaniu się na moje usługi, nie musicie się już o nic martwić.

Ten Wasz wyjątkowy dzień, będzie pełen radości i luzu, bez rozkazów fotografa, jak macie się ustawić, a kiedy wpaść sobie w objęcia. Przecież naturalność i radość z tego, że macie siebie jest najlepszą opcją dla fotografa do wykonania jak najpiękniejszych kadrów.

Reportaż z całego dnia, plener, błogosławieństwo, kościół, wesele jest szeroką ofertą, ale pamiętajcie, że jestem tu dla Was i każda opcja jest dobierana indywidualnie do Waszych potrzeb.

Pracuję na najwyższej klasy sprzęcie fotograficznym. Dysponuję aparatami typu lustrzanka cyfrowa oraz analogi. Nikon D750 z pełną klatką, dający szeroką gamę możliwości i Nikon D700, jak również lustrzanka analogowa Nikon F 601. Ponadto aparaty dające specjalne efekty- fisheye( rybie oko), Lomo, Polaroid.

Jednak najważniejsze w sprzęcie jest tzw „szkiełko i oko” i tutaj nie ma kompromisów – staloogniskowe, zmiennoogniskowe i same jasne to podstawa.

Moim celem jest jak najbardziej prawdziwie utrwalić Wasz dzień, który jest wyjątkowy oraz niepowtarzalny.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Olsztyn, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót