Zapytanie
663... telefon


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Ula Łukaszewicz Fotografia i Rysunek

Zajmuję się profesjonalną reportażową fotografią ślubną. W pakiecie wykonuję również ślubne sesje plenerowe. Oprócz tego chętnie fotografuję uroczystości rodzinne, chrzty, komunie, urodziny Waszego maleństwa. Realizuję także sesje rodzinne, ciążowe sesje z brzuszkiem, sesje narzeczeńskie oraz kobiece.

Swoją ofertę kieruję do osób lubiących zdjęcia reportażowe, czyli niepozowane i pełne emocji. Jeśli marzycie o naturalnych ujęciach, nie lubicie sztucznych póz i nachalnego ustawiania dobrze trafiliście!

Współpracuję z kamerzystami i wizażystkami. Posiadam profesjonalny sprzęt fotograficzny, ukończony kurs i legitymację pozwalającą na wykonywanie zdjęć podczas uroczystości odbywających się w kościele. 

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą, obejrzenia zdjęć i rysunków na stronie.

 

Pracuje na terenie woj. lubuskiego, woj. wielkopolskiego, woj. dolnośląskiego i całego kraju.

Plenery cały kraj i Europa.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

M Milena 2017-03-22 17:10:47

Ocena: 5

Zdjęcia Uli bronią się same, to 100% profesjonalizmu. Chwile które uwieczniła na zdjęciach na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Mamy cudną pamiątkę ze ślubu i wesela. Ula pracuje dyskrytnie, nie rzucając się w oczy, a jednocześnie uchwycając niezwykłe momenty. Jej zdjęcia są pełne emocji, wyraziste i głębokie, a plener w wykonaniu Uli to wspaniała zabawa w miłej atmosferze. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem zdjęć za co oboje z mężem bardzo dziękujemy.

Tagi: Świebodzin, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna w Górach, Sesja Ślubna nad Morzem, Sesja Ślubna za Granicą

Powrót