Zapytanie
605... telefon
Wyświetleń: 1180


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1000 zł

Wiktoria Pawlos Fotografia

Za każdym razem dążę do tego, aby osoba fotografowana poczuła się pięknie i wyjątkowo bez względu na to, 
czy jest to sesja zdjęciowa, a może reportaż.

Masz ochotę na sesję zdjęciową? Potraktujmy ją jako ciekawą formę odskoczni od codzienności! Stwórzmy coś fajnego razem, do czego będziesz mógł wrócić w każdym momencie, a przede wszystkim - będziesz wracać do zdjęć z ogromnym uśmiechem.

Potrzebujesz fotografa na swoją imprezę okolicznościową? Tym lepiej! Zadbam o piękne zdjęcia, na których emocje będą grać pierwszorzędną rolę. Od samego początku współpracy również zadbam o to, abyś czuł się komfortowo, co przełoży się na efekt końcowy zdjęć.

Nie wiesz "z czym to się je"? Nie ma problemu. Wszystko wytłumaczę i jasno przedstawię. Komunikacja jest dla mnie jednym z najważniejszych filarów współpracy. Masz pytania? Pytaj! Masz wątpliwości? Pytaj! Masz jakieś pomysły? Podziel się!

Pamiętajmy, że zdjęcia są efektem współpracy dwóch stron, nie samej pracy fotografa. Razem pracujemy, razem tworzymy! 

Znak rozpoznawczy? Uśmiech! Zawsze się do Was uśmiecham, co nie umyka Waszej uwadze i mówicie mi, że ten uśmiech bardzo pomaga w swobodniejszym "byciu przed obiektywem"!

Realizuję zlecenia na terenie Trójmiasta, Torunia, Włocławka, Bydgoszczy - i okolic. 

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gdynia, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna nad Morzem, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotograf Gdańsk, Fotografia ślubna Gdańsk, Sesja ślubna Gdańsk, Plener ślubny Gdańsk

Powrót