Zapytanie
519... telefon

Wojciechowski i Kulesza

Gdańsk, Pomorskie,

W pobliżu: Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Nowy Dwór Gdański, Borkowo, Żukowo, Chwaszczyno, Pszczółki, Nowy Staw, Kowale, Przejazdowo

519... telefon
Wyświetleń: 1043


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Wojciechowski i Kulesz

Pracujemy we dwoje od rana i kończymy po oczepinach.Sesja poślubna w innym dniu do ustalenia w cenie. 

Oddaję na pendrajwie conajmniej 400 obrobionych i w razie potrzeby wyretuszowanych zdjęć jak w portfolio. Koszt całości to 3200 pln + koszty dojazdu, istnieje możliwość sesji zagranicznej.

Ewentualne dopłaty to sesja narzeczeńska lub albumy ślubne (tak naprawdę zdjęcia są ukończone w 100% dopiero wydrukowane, albumy już od 200 PLN). 

Pragniemy też zwrócić uwagę że bardzo się przykładamy do reportażu z zabawy weselnej - jesteśmy w stanie sobie poradzić nawet z ogromnymi ciemnymi stodołami, dzięki naszym umiejętnościom oświetlania reportażowego, które wymaga współpracy fotografa i asystenta, którą to parę właśnie stanowimy.
Jestem otwarty na nietypowe czy szalone propozycje, bowiem najważniejsze dla mnie to zrobić jak najwiecej dobrych zdjęć. W pracy reportażowej unikamy pozowanych zdjęć, a nasze plenery przypominają spacery, a nie sesje.

W cenie również konsultacje ślubne, a doradzić możemy w naprawdę wielu sprawach.

Istnieje możliwość zamówienia filmu ślubnego w atrakcyjnie cenie!

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gdańsk, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna nad Morzem, Sesja Ślubna za Granicą, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotograf Gdańsk, Fotografia ślubna Gdańsk, Sesja ślubna Gdańsk, Plener ślubny Gdańsk

Powrót