Zapytanie
662... telefon


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

3700 zł

Złap chwile

Cześć, jestem Daniel.

Na wstępie nie napiszę, że zdjęcia są moją pasją. Fotografia jest dla mnie czymś więcej. Do tej pory pamiętam każdą Młodą Parę, z którą przyszło mi spędzić dzień ślubu oraz czas na sesji plenerowej. Uwielbiam poznawać nowe osoby i tym bardziej zależy mi na tym abyście czyli się swobodnie, komfortowo, abyście nie czuli jakiejkolwiek presji i stresu.
Chciałbym dać Wam najpiękniejszy prezent w postaci zdjęć, które po latach będziecie Wy, Wasze dzieci i pewnie również wnuki, oglądać z sentymentem.

Zastanawiacie się: "...jak ja wyjdę na zdjęciu, jestem niefotogeniczna/y..."
Umiem wydobyć Wasze najpiękniejsze cechy. Zerknijcie na mojej zdjęcia a zobaczycie o czym mówię ;)
Poza tym, prawie po każdym ślubie słyszę "... dziękuję, rozładowałeś cały stres...". Dzień ślubu nie należy do łatwych dla Pary Młodej, rodziców i świadków - a ja umiem nad tym pozytywnie zapanować.

Jeśli chcecie zobaczyć pełne galerie z dnia ślubu oraz pleneru, zapraszam na moją stronę internetową.

Patrzymy tak samo – widzimy inaczej


Poniższy pakiet jest najczęściej wybieraną opcją. Jeśli macie, jakieś dodatkowe życzenia (bądź chcielibyście mniej rozbudowany pakiet), jestem otwarty na propozycje. Staram się dobrać ofertę tak aby najbardziej pasowała Wam:

- fotoreportaż z przygotowań w domu Panny Młodej oraz błogosławieństwa (jeżeli jest możliwość robię również zdjęcia w domu Pana Młodego),
- uroczystość w kościele / cerkwi / Urzędzie Stanu Cywilnego,
- wesele do oczepin/tortu - ok godziny 2.00,
- sesja plenerowa w tym samym lub innym dniu,
- wybranie i obrobienie cyfrowo ok 400-600 zdjęć (jeśli wyjdzie większa ilość bardzo ciekawych zdjęć, nie kasuję ich i je również dostajecie),
- ładnie przygotowany pendrive w drewnianym pudełku,
- 100 wywołanych zdjęć w formacie 15x21,
- zabezpieczona hasłem galeria internetowa z możliwością pobrania zdjęć przez np gości,
- wszystkie zdjęcia są możliwie najlepszej jakości po obróbce i gotowe do wywołania.
W cenie zawarty jest koszt dojazdu w obrębie 50km od Białegostoku. Dalsze podróże nie stanowią dla mnie problemu, w takim przypadku cenę ustalam indywidualnie.


Pozdrawiam
Daniel Jarmoszuk
Złap Chwile - Fotografia Ślubna

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

A Ania 2024-01-19 10:44:59

Ocena: 5

Daniel potrafi uchwycić każdy szczegół, każdą emocję i każdy uśmiech, tworząc niezapomniane wspomnienia z tego wyjątkowego dnia. Wybierając Daniela na fotografa, wybierasz nie tylko jasność ,a le także pasję i zaangażowanie w każdy kadr. Polecam serdecznie!

K Katarzyna 2020-04-16 09:42:29

Ocena: 5

Zdecydowanie polecam współpracę z Danielem. Od pierwszej rozmowy mogliśmy liczyć na jego cenne wskazówki, które były bardzo pomocne i ułatwiały organizację. Zawsze uśmiechnięty i rozmowny - w dniu ślubu potrafił rozładować atmosferę, nawiązać kontakt z gośćmi i uchwycić na przepięknych fotografiach cudowne momenty z naszego życia 😍

Tagi: Białystok, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót