Zapytanie
783... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Agata Rzepa Makeup Artist & Brow Stylist

Jestem dyplomowaną wizażystką, technikiem usług kosmetycznych oraz stylistką brwi

🏆Vice Mistrzyni Polski
💎Pakiet Ślubny ( z dojazdem)
💎Makijaże Ślubne, Okolicznościowe, Sesje Zdjęciowe
💎Stylizacja Brwi
💎Kursy Makijażu
🏠Pakiet Ślubny do ok. 150km, stacjonarnie gmina Czernica (3 km od Wrocławia) przy WOW

Zapraszam na makijaże ślubne i okazjonalne, a także na sesje zdjęciowe w tym biznesowe. Zadbam o to aby każda klientka czuła się pięknie i wyjątkowo w moim makijażu. Dobiorę go indywidualnie do Ciebie, do Twojej urody, stylizacji. Gwarantuję, poczujesz się jak gwiazda. Moją pasją jest wydobywanie piękna z każdej kobiety. Moje makijaże są bardzo kobiece i sensualne. 

Dbam o każdy szczegół, co sprawia, że makijaż wygląda zjawiskowo nie tylko na żywo ale też na zdjęciach, a do tego jest trwały. W swojej dziedzinie jestem Vice Mistrzem Polski, nieustannie szkolę się aby być na bieżąco z najnowszymi technikami. Oprócz licznych makijaży dla Panien Młodych mam doświadczenie przy pracy na planie filmowym, przy sesjach fotograficznych, co potwierdzają liczne publikacje. 

Ważna jest dla mnie jakość i higiena dlatego możesz liczyć u mnie na najwyższą Jakość. Pracuję na luksusowych kosmetykach np. La prerie, Tom Ford, Clarins, Armani, Laura Mercier ale mam też w swojej kolekcji kilka drogeryjnych perełek. 

Oprócz makijaży wykonuję także stylizację brwi. 

Moja najbliższa okolica to Wrocław, Jelcz- Laskowice, Siechnice, Oława, Gmina Czernica. Przyjmuję stacjonarnie w Kamieńcu Wrocławskim (3km od Wrocławia, gmina Czernica). Istnieje również możliwość dojazdu w pakiecie ślubnym. Po więcej informacji zapraszam do wiadomości na facebooku.

Zapraszam do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kamieniec Wrocławski, Ona i On, Fryzura i makeup, Mobilna Wizażystka

Powrót