Zapytanie
518... telefon

Dominika Mizia MakeUp

Żywiec, Śląskie,

W pobliżu: Bielsko-Biała, Wilkowice, Węgierska Górka, Gilowice, Jeleśnia

518... telefon
Wyświetleń: 270


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Dominika Mizia MakeUp

Wyzwaniem dla każdego profesjonalisty jest zrobienie takiego makijażu, który wyeksponuje naturalne, kobiece piękno, podkreśli atuty i zamaskuje niedoskonałości. Ja lubię wyzwania, dlatego tworzę zróżnicowane makijaże od dziennego typu „make-up no make-up" kończąc na makijażach do sesji zdjęciowych czy pokazów.

Jestem perfekcjonistką, co idealnie wpisuje się w wykonywaną przeze mnie prace i nie pozwala opuścić krzesła, dopóki efekt nie jest satysfakcjonujący dla obydwu stron. Początek makijażu zawsze rozpoczyna się rozmową z klientką w celu rozpoznania jej preferencji i oczekiwań.

Wykorzystując swoją wiedzę i zdobyte na przestrzeni wielu lat bogate doświadczenie, zawsze staram się wyeksponować zalety kobiecej urody, tak by wykonany przeze mnie make-up pozwolił kobiecie czuć się wyjątkowo, atrakcyjnie i kobieco.
Korzystając z moich usług gwarantuję, że makijaż będzie na najwyższym poziomie, ponieważ nieustannie dążę do perfekcji i pracuję nad swoim warsztatem.

Współpraca z klientką nieśmiałą to dla mnie wyzwanie, zaś z kobietą odważną – pole do popisu, gdzie mogę się wykazać i rozwinąć skrzydła. Jestem komunikatywna, żywiołowa i pełna ekspresji, a jednocześnie zdyscyplinowana, punktualna oraz zawsze przygotowana do pracy.

Zapraszam do kontaktu !

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Żywiec, Ona i On, Fryzura i makeup

Powrót