Zapytanie
508... telefon

Ewelina Frącek - Beauty Creator

Ul. Aluzyjna 25, Białołęka, Mazowieckie,

W pobliżu: Warszawa, Pruszków, Otwock, Piaseczno, Wołomin, Kobyłka, Ząbki, Marki

508... telefon
Wyświetleń: 1136


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ewelina Frącek - Beauty Creator

Moimi największymi pasjami są masaż i kreowanie wizerunku poprzez wizaż, fryzury i stylizacje ubioru. Dlatego postanowiłam spełnić swoje marzenie otwierając własne studio.
Jestem certyfikowaną masażystką, wizażystką, fryzjerką i stylistką. Masażem zajmuje się od ponad roku, wizażem i stylizacją ubioru ponad 7 lat, a fryzjerstwem przeszło 10.
Obecnie jestem w trakcie weekendowej nauki na kierunku masaż leczniczy (pytaj o dostępność w soboty). Wkrótce moje usługi rozszerzą się o masaż klasyczny, tensegracyjny, sportowy, izometryczny, okostnowy, łącznotkankowy, limfatyczny oraz segmentarny.
Posiadam uprawnienia do wykonywania masaży: biurowego (dla firm), antycellulitowego bańką chińską, relaksacyjnego gorącymi kamieniami wulkanicznymi oraz świecą, głębokotkankowego bambusami i miotełkami, odpornościowego miodem, tajskiego ciała stemplami ziołowymi, jak i tajskiej refleksologii stóp.
Kierunek „Wizaż i stylizacja ubioru” ukończyłam w 2012 roku na Międzynarodowym Studiu Dziewulskich w Warszawie. Pracowałam jako wizażystka, stylistka fryzur i stylistka ubioru na planach filmowych i przy sesjach zdjęciowych oraz z klientami indywidualnymi wykonując makijaże oraz fryzury na różne okoliczności.
Ukończyłam Technikum Fryzjerskie im. Marii Bratkowskiej w 2011 roku uzyskując specjalizację technik usług fryzjerskich, następnie „Kurs fryzjerstwa stylowego II stopnia” w Międzynarodowym Studium Dziewulskich w 2012 roku oraz „Kurs wyczesywania fryzur” w Studio Sztuki w 2013 roku.
Wykonuje wizaże i fryzury: damskie i męskie na wszystkie okoliczności oraz do sesji zdjęciowych i nagrań.
Postanowiłam rozszerzyć moje usługi o zabiegi na ciało tj.: body wrapping, maski i peelingi.
Serdecznie zapraszam Was do mojego studia „Immortal Medicine & Beauty”!

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Białołęka, Ona i On, Fryzura i makeup, Makijaż Ślubny Warszawa

Powrót