Zapytanie
783... telefon

Glamgust Sylwia Chlebek

Kraków, Małopolskie,

W pobliżu: Skawina, Wieliczka, Zabierzów, Zielonki, Kryspinów, Kokotów, Rząska

783... telefon
Wyświetleń: 1365


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

160 zł

Glamgust Sylwia Chlebek

Nazywam się Sylwia Chlebek, pochodzę z Podhala, ale obecnie mieszkam w Krakowie. 

Głównie zajmuje się wizażem. Wykonuje profesjonalne makijaże na każdą okazję, do sesji zdjęciowych i nagrań. Organizuje również makijażowe wieczory panieńskie, które sprawdzają się idealnie jako prezent dla przyszłej Panny Młodej. Znajdziesz też u mnie pakiety ślubne, dzięki którym rezerwujesz sobie mnie na na wyłączność w dniu ślubu, bez pośpiechu, stresu i niepotrzebnego dojazdu do makijażystki. Zrobię to za Ciebie! Dojadę tam gdzie potrzebujesz :)

Zdarza mi się także stylizować sesje zdjęciowe oraz wykonywać stylizację fryzur. Jednak to właśnie wizaż jest bliższy memu sercu i dlatego pragnę Ci zaoferować profesjonalny makijaż, wykonany z najwyższą starannością i przy użyciu luksusowych kosmetyków. Stawiam na jakość, dzięki czemu moje makijaże są trwałe, bardzo naturalne i piękne.  

Pracuje mobilnie, dlatego dojeżdżam w każdy zakątek Polski i świata. Każdego klienta traktuje indywidualnie, co pozwala mi przedstawić mu ofertę dostosowaną do jego potrzeb.


Swoją przygodę makijażową rozpoczęłam w 2015 roku, choć już w dzieciństwie marzyłam o byciu wizażystą. Miłość do sztuki makijażu przetrwała i tak do dnia dzisiejszego realizuję się w tej dziedzinie. Makijaże tworzę z pasji oraz z chęci uszczęśliwiania innych.

Ukończyłam m.in. dwuletnią Szkołę Wizażu i Stylizacji Artystyczną Alternatywę w Krakowie z tytułem wizażysty i stylisty. Moje kompetencje potwierdziłam zdając pozytywnie Państwowy Egzamin Czeladniczy osiągając tytuł wizażysty/stylisty. Swoją wiedzę staram się ciągle pogłębiać uczestnicząc w kursach makijażowych i wydarzeniach związanych bezpośrednio z branżą beauty. 

W krótkiej karierze makijażystki udało mi się osiągnąć publikacje swoich prac w magazynach takich jak: Kalbut Magazine, Vogue Italian, Magazyn Wesele, Scorpio Jin, The edytorial czy Horizont Magazine. Każde takie osiągnięcie traktuję jako motywację, by wciąż się rozwijać i być lepszą wersją siebie

Zainteresowana/y współpracą ? 

Napisz!  

Daje słowo, że dam z siebie 200%, by nasza współpraca była Twoim najlepszym wspomnieniem ;)

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, Ona i On, Fryzura i makeup, Makijaż Ślubny Kraków, Mobilna Wizażystka

Powrót