Zapytanie
530... telefon

Julia Gołębiewska Wizaż

Aleja Rzeczypospolitej 4A, Gdańsk, Pomorskie,

W pobliżu: Gdynia, Sopot, Kościerzyna, Kwidzyn, Bytów, Łeba, Rowy, Starogard Gdański, Malbork, Tczew, Chojnice, Ustka, Władysławowo

530... telefon
Wyświetleń: 163


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

160 zł

Julia Gołębiewska Wizaż

Nie ma dwóch takich samych twarzy, dwóch takich samych dni, z makijażem jest tak samo.

Pracuję z Pannami Młodymi, ale też modelkami i firmami przy projektach biznesowych, na planach fotograficznych oraz zdjęciowych. U mnie zawsze możesz liczyć na różnorodność i spersonalizowany makijaż. W pracy wykorzystuję wiele technik, które wypracowałam sama oraz na szkoleniach u znakomitych wizażystów: Kamila Patyna, Ewelina Zych, Daniel Sobieśniewski, Karolina Matraszek, Marzena Tarasiewicz, Dominika Szymik-Ławeczko, Julia Brylak.

Kładę ogromny nacisk na higienę pracy oraz atmosferę podczas wykonywania makijażu. Staram się, by była to chwila wytchnienia podczas szalonego dnia ślubu.

Ponadto, jestem freakiem pielęgnacyjnym i moje Panny Młode nakierowuję na odpowiednie zmiany nawyków tak, by w dniu uroczystości mogły cieszyć się nie tylko pięknym makijażem, ale też zdrową cerą.

W pracy staram się najlepiej jak tylko potrafię spełnić oczekiwania mojego Klienta. Jeśli preferujesz makijaż delikatny, taki właśnie zrobię. Jeśli chcesz coś mocniejszego, tak też potrafię.

Pracuję na kosmetykach wysokopółkowych, markach selektywnych i profesjonalnych.

Możliwość dojazdu na terenie województwa pomorskiego przy zakupie pakietu ślubnego VIP.


Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gdańsk, Ona i On, Fryzura i makeup, Makijaż Ślubny Trójmiasto

Powrót