Zapytanie
883... telefon

Let's makeup

Kraków, Małopolskie,

W pobliżu: Wieliczka, Niepołomice, Bochnia

883... telefon
Wyświetleń: 565


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Let's MakeUp

Nazywam się Magdalena Ślusarczyk, jestem wizażystką i stylistką.

Mam duże szczęście, że w życiu zajmuję się tym co naprawdę kocham, bo tworzenie makijażu i kreowanie wizerunku to moja ogromna pasja. Myślę, że odkrywanie i pokazywanie piękna które tkwi w każdej osobie jest absolutnie niesamowite i fascynujące. Moja przygoda z makijażem zaczęła się dość niespodziewanie, ale pochłonęła całą moją uwagę i zaangażowanie. Choć zawsze lubiłam malować, a moja wyobraźnia jak i poczucie estetyki zdecydowanie mi pomagały, nie myślałam o tym aby robić to profesjonalnie i szkolić się w tym zawodzie.

W Akademii Makijażu przekonałam się że to jest właśnie to czego szukałam całe życie i że w tym kierunku chcę się dalej rozwijać. Doświadczenie i praktyka dodały mi odwagi i pewności siebie .  Teraz sama nie wiem czy moja praca to moje hobby, czy hobby to moja praca. Nie lubię rutyny i cieszę się, że moja profesja nigdy mi na to nie pozwoli, wszelki makijaż i stylizację traktuję jak swego rodzaju dzieło, a satysfakcja z zadowolenia klientki jest dla mnie bezcenna.

Każdy z oferowanych makijaży tworzę indywidualnie kierując się typem urody oraz potrzebami i preferencjami klientki.  Makijaż to sztuka detalu, wymaga ogromnej precyzji , pasji , empatii i cierpliwości. Zarówno odpowiedni makijaż jak i wizerunek to bardzo istotny element naszego życia.  Najważniejsze, aby podkreślić nasze atuty, ukryć mankamenty i  wyeksponować piękno w taki sposób by kobieta poczuła się wyjątkowa… bo każda z nas taka jest.


Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, Ona i On, Fryzura i makeup, Makijaż Ślubny Kraków

Powrót