Zapytanie
12... telefon

Salon Fryzjerski Agata Dziedzic

Sw Teresy 2, Kraków, Małopolskie,

W pobliżu: Zabierzów, Zielonki, Rząska

12... telefon
Wyświetleń: 474


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Salon Fryzjerski Agata Dziedzic

Stylizacja włosów to dla mnie współczesna forma nowoczesnej sztuki funkcjonalnej będąca połączeniem profesjonalizmu, pasji, fantazji i doskonałej techniki.

Stylista jest artystą, kreatorem obdarzonym talentem, estetycznym zmysłem i wyczuciem indywidualnych oczekiwań swoich klientów. Właśnie takie cele i wymagania stawiam sobie i zespołowi współpracowników. Swoją pracę traktuję jako swoiste powołanie i wyzwanie, maksymalnie angażuje się w to, co robię, gdyż zadowolenie i zaufanie jakim darzą mnie klienci jest dla mnie największym źródłem satysfakcji.

Mój pierwszy Salon Fryzur powstał w 1996 roku w Krakowie. Niewielki, kameralny lokal w parterze secesyjnej kamienicy okazał się nie tylko idealnym miejscem realizacji własnej koncepcji Profesjonalnego Studia Fryzur, ale również sprzyjał wytworzeniu ciepłej atmosfery i specyficznej więzi z klientami.

Doskonała jakość usług salonu Dziedzic to przede wszystkim zasługa zgranego zespołu profesjonalnych stylistów, których połączyła pasja, zaangażowanie i wysokie kwalifikacje.

Oczywiscie każda z fryzjerek, przez wzgląd na swój indywidualizm, wypracowała niepowtarzalny, charakterystyczny styl. Każda z nich specjalizuje się w interesujacym ją kierunku, dzięki temu w jednym salonie zgromadziliśmy ekspertów z dziedziny koloryzacji, nowych trendów, regeneracji i pielęgnacji włosów.

Zrodzone z tej samej filozofii, co produkty do pielęgnacji skóry produkty KEVIN.MURPHY zostały specjalnie zaprojektowane, żeby nie obciążać włosów, a jednocześnie być skuteczne, mocne i trwałe. Silne przeciwutleniacze z Dzikiej Róży, Immortelle, Kwiatu Orchidei i Śliwki Kakadu z australijskich lasów równikowych pomagają przeciwdziałać szkodliwemu działaniu na włosy czynników zewnętrznych, takich jak ostry klimat, czy zanieczyszczenia środowiska.

Technologie kosmetyków KEVIN.MURPHY oparte są wyłącznie na naturalnych składnikach pochodzących z ekologicznych i bezpiecznych dla środowiska upraw. A wszystko to, aby nasze produkty były najwyższej, naturalnej jakości.

Witaminy i Aminokwasy naprawiają zewnętrzną powierzchnię włosów, zagęszczają włosy i redukują tworzenie się rozdwojonych końcówek.

Nawilżające ekstrakty z Masła Mango i Masła Murumuru sprawiają, że łuski są wygładzone a włosy miękkie. Ekstrakty z Kory Peruwiańskiej, Baobabu, Bambusa oraz Kwiatu Pomarańczy nawilżają włosy bez ich obciążania.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, Ona i On, Fryzura i makeup

Powrót