Zapytanie
48... telefon

Salony Fryzjerskie Akademii B&K

ul. Tamka 49, Warszawa, Dolnośląskie, Małopolskie, Mazowieckie, Opolskie, Śląskie,

W pobliżu: Wrocław, Kraków, Katowice, Sosnowiec, Opole

48... telefon
Wyświetleń: 991


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Salony fryzjerskie Akademii B&K

Akademia B & K to jeden z najważniejszych punktów na polskiej mapie fryzjerstwa. Renomę i silną pozycję zapewniła jej nie tylko Akademia Szkoleniowa, ale także sieć salonów własnych, franczyzowych i partnerskich. To wszystko sprawiło, że o Akademii zaczęło być głośno. Nie uszło to uwadze mediów, które zainteresowały się jej fenomenem. Gościliśmy już w: Teleexpressie, Wydarzeniach Polsatu, Dzień Dobry TVN, TV4, TV Opole czy w Antyradiu i RMF FM.

Talent i pasja to dary, którymi cieszą się tylko nieliczni. Beata Berendowicz i Sławek Kublin akurat mają to szczęście i zaliczają się do tego wyjątkowego grona. Niejednokrotnie podzielili się już swoim talentem i pasją przy okazji wielu imprez medialnych.

Współpraca z marką Schwarzkopf Professional

Dewizą Schwarzkopf Professional jest budowanie długofalowych i szczerych relacji z klientami oraz pomaganie im w rozwijaniu biznesu. Schwarzkopf Professional chce INSPIROWAĆ swoich partnerów. Dąży do innowacyjnych rozwiązań i jednocześnie zawsze jest gotowy wyciągnąć pomocną dłoń. Praca z grupą ponad 160 tys. salonów na całym świecie to doświadczenie różnych kultur, bezcenne źródło inspiracji, które wciąż ewoluują. To napęd dla ciągłego rozwoju. Doświadczenie Schwarzkopf uwidacznia się w nieszablonowym podejściu do klienta i wybitnych produktach.

Umiejętności i wiedza w połączeniu z właściwym nastawieniem są podstawowymi cechami wybitnych fryzjerów. To one sprawiają, że są mistrzami w kreatywnych strzyżeniach, koloryzacjach, upięciach i stylizacjach, które oferują wciąż coraz bardziej wymagającej i świadomej zmieniających się trendów klienteli.

Profesjonalne partnerstwo jest podstawą filozofii Schwarzkopf Professional. Dlatego też największe ikony fryzjerstwa, jak Akademia Berendowicz & Kublin, decydują się wspólnie tę filozofię realizować.

Beata Berendowicz i Sławek Kublin w 2012 i 2013 r. byli ambasadorami nowej linii ProSalon produktów do profesjonalnej stylizacji włosów firmy Bosch.

Beata i Sławek są otwarci na współpracę także z innymi artystami. W 2010 r. współpracowali ze słynną polską projektantką mody Evą Minge.

Fryzjerstwo to sztuka. Fryzjer jest Artystą, który tworzy dzieła sztuki – niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju i oryginalne fryzury. Każda z nich jest unikatowa – tak, jak każdy Klient.
Fryzjerstwo to pasja. Fryzjer jest Pasjonatem, który tworzy każdą fryzurę w doborowym towarzystwie: swojego talentu, inspiracji, weny twórczej, wiedzy i doświadczenia.
Fryzjerstwo to kreowanie wizerunku. Fryzjer jest Kreatorem. Każdy Klient ma swój styl, swoje wewnętrzne piękno, swoją osobowość, które tylko wystarczy wydobyć i podkreślić. To zadanie Fryzjera.

Te trzy dewizy towarzyszą Beacie Berendowicz i Sławkowi Kublinowi, założycielom jednej z najbardziej cenionych w kraju Akademii Fryzjerskiej B & K.

Mówią o sobie: „Pasjonaci fryzjerstwa” i w stu procentach odzwierciedlają to w swojej pracy. Od lat tworzą dzieła sztuki – fryzury swoich Klientów.

Lista naszych salonów : 

  • Warszawa Złote Tarasy
  • Kraków  ul. Szeroka 38
  • Katowice  ul. Św. Jana 5
  • Katowice  Galeria Katowicka POZIOM -1 
  • Wrocław  Galeria Dominikańska 3
  • Opole  ul. Ozimska 23/1  
  • Opole  Plac Mikołaja Kopernika 16
  • Sosnowiec ul. Warneńczyka 2 

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, Ona i On, Fryzura i makeup

Powrót