Zapytanie
533... telefon

Biały Dom Henlex

Spławie 43A, Poznań, Wielkopolskie,

W pobliżu: Środa Wielkopolska, Swarzędz, Luboń

533... telefon
Wyświetleń: 3299


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 20 do 120

Biały Dom Henlex

Wyjątkowe chwile zasługują na wyjątkowe miejsce

Dzień Ślubu to najważniejsze wydarzenie w życiu dwojga ludzi, którzy decydują się na wspólną drogę. Doskonale to rozumiemy, dlatego z wielką starannością dbamy o to, by wesele spełniło wszelkie oczekiwania Pary Młodej, Rodziców i Gości. Od 14 lat specjalizujemy się w organizacji wspaniałych wesel.

Dysponujemy dwiema klimatyzowanymi salami weselnymi – jedna dla 75 osób, druga z kolei – dla 120 osób. Eleganckie wnętrze będzie stanowić piękne tło dla całej uroczystości. Okazały ogród natomiast pozwoli Gościom na chwile wytchnienia na świeżym powietrzu. Profesjonalny zespół dopilnuje, by każdy element wydarzenia współgrał ze sobą, a Goście weselni czuli się wyjątkowo. 

Uczestników wesela zaskoczą niesamowite smaki potraw w specjalnie przygotowanym menu oraz dopracowana aranżacja stołów i całej przestrzeni. Po wspaniałej zabawie do białego rana, Młoda Para oraz Goście wypoczną w komfortowych pokojach, oferujemy bowiem bazę 60 miejsc hotelowych.

Nasz obiekt znajduje się przy ulicy Spławie, która została gruntownie wyremontowana we wrześniu 2019 roku. Dojazd do Białego Domu będzie dla Państwa i Gości niezwykle komfortowy a gładka nawierzchnia i oświetlenie zwiększają bezpieczeństwo podróży.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Z przyjemnością omówimy Państwa oczekiwania

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Poznań, Lokale weselne, Hotele, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele w Mieście, Eleganckie Wesele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót