Zapytanie
61... telefon

Dworek Róża Poraja

Budziejewo 1, Mieścisko, Wielkopolskie,

61... telefon
Wyświetleń: 44863


Średnia ocena: 5 z 4 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 200

 

Pielęgnujecie Swoją miłość... całą resztę pozostawcie nam!

 

Odrestaurowany (grudzień 2008) dworek „Róża Poraja” w Budziejewie położony około 55 km od Poznania, na trasie Gniezno- Wągrowiec w gminie Mieścisko, powstał z pasji do tworzenia doskonałych usług.

Zainspirowany szlacheckim stylem doskonale wpisuje się w przepiękny okoliczny pejzaż. Zbudowany został w 1856 roku w stylu późnoklasycystycznym dla rodziny Świniarskich. Obecnie odświeżony w nowoczesnych i modnych kolorach.

W swojej ofercie posiadamy profesjonalną organizację imprez okolicznościowych oraz szkoleń i konferencji.

 

Obiekt dysponuje czterema klimatyzowanymi salami: Balową, która wraz z nowo wybudowanym Ogrodem Zimowych pozwoli nam na organizację przyjęć do 200 gości, Konferencyjną, Konsumpcyjną, oraz Kominkową z bilardem.

Dla Państwa dyspozycji oddajemy 24 komfortowe pokoje mogące zakwaterować łącznie 84 osób. Wystrój pokoi został urządzony w stylu inspirowanym przyrodą. Każdy z pokoi oddaje klimat kwiatów polnych (dworek) lub drzew owocowych (nowo wybudowany hotel). Panuje w nich atmosfera harmonii i spokoju.

Dla Pary Młodej przygotowaliśmy pełen uroku i niespodzianek apartament „Dzika Róża” na noc poślubną.

 

Ślub cywilny

W Polsce śluby w plenerze stają się coraz bardziej popularne. Młode Pary marzą o romantycznej scenerii, wśród zieleni, na łonie natury. Uciekają od tradycyjnej formy ślubu urzędowego, gdzie są ograniczeni czasem i mają świadomość, że następna para czeka w kolejce.

Słowa przysięgi wypowiedziane w przepięknej scenerii stworzonej przez naturę - w otoczeniu parkowej roślinności, kwiatów, przy akompaniamencie śpiewu ptaków i szumu drzew - to pomysł na oryginalny i niezapomniany ślub cywilny w plenerze. Całą uroczystość uświetni- fontanna ogrodowa „Róża Wiatrów” z podświetlanym obrazem wodnym. W razie niesprzyjającej pogody, ślub organizujemy na Sali Balowej lub w Ogrodzie Zimowym.

 

Dworek otoczony jest urokliwym parkiem z wiekowymi drzewami, ozdobnymi krzewami, barwnymi kwiatami, kaskadą wodną, strumykiem, stawem i fontanną „Róża wiatrów”. Jest to niezwykle atrakcyjne miejsce na scenerię dla sesji fotograficznej dla Nowożeńców.
Pary Młode mogą skorzystać z funkcjonującego przy dworku „Róża Poraja” ( od lipca 2010r.) zaprzęgu z karetą (typ Landauer) złożony z 4 ogierów rasy fryzyjskiej.
Dla Nowożeńców i ich gości (przy sprzyjającej pogodzie) przygotowujemy zawsze specjalne powitanie na tarasie widokowym przy wodospadzie.

 

Od początku naszej działalności otrzymaliśmy 3 nagrody:

- Nagrodę Główną w Ogólnopolskim Konkursie ”MODERNIZACJA ROKU 2008” organizowanym przez Stowarzyszenie Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego,
- Certyfikat-„ NAJLEPSZE W POLSCE” w XII Edycji Konsumenckiego Konkursu Jakości Usług za wysokiej klasy usługi gastronomiczne,
- Nagrodę za zajęcie III miejsca w kategorii rodzinnej w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu SPOSÓB NA SUKCES na najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość i nowe miejsca pracy na terenach wiejskich, 

Zapraszamy do kontaktu!  

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

A Aleksandra 2019-06-20 16:44:34

Ocena: 5

Szczerze polecam to miejsce, brałam ślub w Dworku w maju 2019 i wszystko było idealne :) Pyszne jedzenie, uprzejma obsługa, pełen profesjonalizm.

A Aleksandra 2017-09-12 15:08:42

Ocena: 5

Serdecznie chcemy podziękować za tak perfekcyjne przygotowanie Naszego Wesela!:-) Było cudownie. Wszyscy zadowoleni z pięknej okolicy, pysznego jedzenia oraz przemiłej obsługi. Dziękujemy Pani Kamili, gdyż to Ona pilnowała, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik

M Marcin 2015-11-07 18:51:14

Ocena: 5

Oddam termin wesela 10.06.2016r w Róży Poraji, chętnych proszę o kontakt mailowo: marbednarek@gmail.com

a annade 2012-07-19 10:24:07

Ocena: 5

miejsce z klimatem, sprawdzone i przepiękne :) pokoje co prawda malutkie, ale bardzo przyjemne w sam raz na relaks po całonocnej zabawie. przy tym całkiem miła obsługa, nie mam żadnych zastrzeżeń, spokojnie mogę polecić :)

Tagi: Mieścisko, Lokale weselne, Hotele, Wesele i Ślub w Plenerze, Obiady Weselne

Powrót