Zapytanie
504... telefon

Cukrownia Żnin

ul. Kl. Janickiego 1, Żnin, Kujawsko-Pomorskie,

W pobliżu: Bydgoszcz, Gniezno, Łabiszyn, Szubin, Rogowo

504... telefon
Wyświetleń: 1266


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 1200

Cukrownia Żnin

Poznaj niezwykłe industrialne miasto, w którym historyczne wnętrza łączą się z nowoczesnym designem. XIX-wieczna Cukrownia Żnin to więcej niż centrum konferencyjno-wypoczynkowe. To miejsce, w którym można dotknąć historii, obcować z kulturą i odkrywać smaki. Fabryka słodkiego relaksu. 

Cukrownia Żnin to 35 hektarów przestrzeni, na której odrestaurowaliśmy budynki XIX-wiecznej fabryki, dając jej drugie życie w postaci centrum konferencyjno-wypoczynkowego. Tworzyliśmy je w oparciu o ideę „miasta w mieście”. Dlatego w tej postindustrialnej enklawie nad brzegiem jeziora znajdziesz wszystko, co niezbędne do komfortowego pobytu, m.in.: dwa budynki hotelowe, sale konferencyjne, restauracje, bary, własny browar, kino, SPA czy park wodny.

Szukasz miejsca, gdzie możesz zorganizować imprezę okolicznościową, konferencję lub event, które na długo zapadną w pamięć uczestników? Chcesz, aby odbyły się w niezwykłych przestrzeniach z nowoczesnym wyposażeniem? Zależy Ci na tym, żeby Goście nie nudzili się w ich trakcie? Cukrownia Żnin spełni Twoje oczekiwania!

Dzięki wyjątkowemu położeniu nad Jeziorem Dużym, Cukrownia Żnin jest idealnym miejscem do organizacji przyjęć w plenerze. Możemy przygotować wydarzenie dla nawet 2000 osób. Zadbana plaża z drewnianymi, z zadaszonymi tarasami z wygodnymi ławami sprawdzi się idealnie podczas imprez integracyjnych z grillem, firmowych pikników rodzinnych lub wydarzeń specjalnych, np. plenerowych koncertów i pokazów.

Poznaj naszą wyjątkową ofertę kulinarną: kilka doskonałych restauracji, własny browar, siedem stylowych barów i kawiarni – zarówno całorocznych, jak i sezonowych. Skosztuj wybornych propozycji kulinarnych i przekonaj się, że w Cukrowni Żnin króluje nie tylko słodki, ale wszystkie smaki.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Miejsce zabytkowe
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Żnin, Lokale weselne, Hotele, Industrialne Sale Weselne

Powrót