Zapytanie
509... telefon

Czarny Staw

Nowy Adamów 3, Aleksandrów Łódzki, Łódzkie,

W pobliżu: Łódź, Pabianice, Zgierz, Konstantynów Łódzki

509... telefon
Wyświetleń: 38695


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 400

Czarny Staw

Czarny staw to 62 miejsca noclegowe z łazienkami, w tym cztery apartamenty oraz trzynaście 2- i 4 - osobowych pokoi. Wszystkie pokoje gościnne utrzymane są w oryginalnym stylu inspirowanym klimatem góralskim. Każdy pokój posiada swój własny, indywidualny wystrój, a część z nich zamiast numerami oznaczona jest nazwami kwiatów. Do dyspozycji gości są trzy przestronne sale balowe - Pałacowa, Różana oraz Pod Aniołami.

Sale Balowe można łączyć, jednocześnie bawić się może nawet 400 osób.

Sala Pałacowa nawiązuje do architektury i wystroju staropolskich dworków. Jasne i przestrzenne, a zarazem przytulne wnętrza Płacowej przywodzi na myśl atmosferę dawnych czasów - polowań z sokołami, pieczonego dzika i staropolskich tańców. Doskonałe miejsce na wystawny bal dla 85 osób. Na życzenie gości Salę Pałacową można podzielić i urządzić dwa niezależne przyjęcia.

Sala Różana zachwyca romantycznym klimatem i urzeka nastrojową elegancją. Jej jedyną w swoim rodzaju atmosferę tworzą różne ornamenty i kwiaty, które przywołują na myśl sielankowy klimat ogrodu. Różana idealnie pasuje do wyjątkowych wydarzeń w Twoim życiu. Sala przeznaczona jest dla 120 osób.

Pod Aniołami największa z sal balowych Czarnego Stawu to fantazyjne wnętrze wypełnione podobiznami aniołków, które w przewrotny sposób nawiązują do staropolskich i góralskich tradycji. Fantazyjna i pełna przestrzeni sala Pod Aniołami zdaje się rozbrzmiewać dźwiękami muzyki. Zapraszamy na bal nawet 160 gości.

Czarny Staw otoczony jest malowniczym ogrodem. Kamienna altana - również do wynajęcia - oferuje murowane grillowisko, idealne miejsce, aby w zbójnickim klimacie skosztować wymyślnych pieczonych dań. Miejsce na ucztę dla 60 gości.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

B Beata 2017-01-01 18:54:14

Ocena: 5

Wspaniała atmosfera i pyszne jedzenie.

b barbara 2014-02-08 17:52:28

Ocena: 5

Zajazd,atmosfera,jedzenie naprawdę wspaniałe(bardzo duże porcje pysznego jedzenia-można spakowc nadmiar do pojemnika),właśnie wróciłam do domu i od razu piszę opinię,serdecznie polecam Basia z łodzi

J Jacek 2012-12-27 18:00:42

Ocena: 5

Lokal super atmosfera bardzo przyjazna , godne polecenia

Tagi: Aleksandrów Łódzki, Lokale weselne, Hotele

Powrót