Zapytanie
601... telefon

Daglezjowy Dwór

Leśna 2, Osiek nad Wisłą, Kujawsko-Pomorskie,

W pobliżu: Toruń, Inowrocław, Gniewkowo, Brodnica, Włocławek, Golub-Dobrzyń, Lipno, Aleksandrów Kujawski, Ciechocinek

601... telefon
Wyświetleń: 2449


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 130

Daglezjowy Dwór

Sala weselna w hotelu Daglezjowy Dwór w okolicy Torunia to elegancka przestrzeń, która zachwyca nowoczesnymi dodatkami połączonymi z pięknymi, drewnianymi balami. Ślub i przyjęcie weselne jest szczególnie radosnym wydarzeniem w życiu każdej pary. Dzięki naszym staraniom ten wyjątkowy dzień pozostaje w Waszej pamięci na zawsze.

Nasz zespół ma spore doświadczenie w organizacji wesel, a co za tym idzie, z przyjemnością zorganizuje niezapomniane przyjęcie, które zachwyci zarówno Państwa Młodych, jak i zaproszonych Gości. Udzielimy także wielu cennych wskazówek dotyczących skomponowania odpowiedniego menu, uwzględniając specjalne preferencje Młodej Pary. Klimat, jaki stworzymy w sali weselnej, sprawi, że poczujecie się w dniu ślubu naprawdę wyjątkowo.

Zadbamy o każdy szczegół dotyczący organizacji wesela. Jeśli marzysz o ślubie w ogrodzie tym bardziej zapraszamy do nas. Dołożymy wszelkich starań, aby ten szczególny dzień był jednym z najpiękniejszych w Waszym życiu. Dogodna lokalizacja sali weselnej pod Toruniem dodatkowo zachęca do wyboru Daglezjowego Dworu. To wyjątkowy obiekt położony w spokojnej i malowniczej okolicy.

Na tle innych domów weselnych wyróżniamy się indywidualnym podejściem do życzeń i oczekiwań Młodej Pary, a także pysznym menu. Jeżeli marzycie o oryginalnym weselu w nietuzinkowym miejscu niedaleko Torunia, zapraszamy do Daglezjowego Dworu, położonego w Sąsiecznie.

W sprawie szczegółowej oferty prosimy o kontakt!

  • Noclegi
  • Ogród
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Osiek nad Wisłą, Lokale weselne, Hotele, Rustykalne Wesele, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele z Noclegiem, Boho Wesele, Obiady Weselne

Powrót