Zapytanie
(32... telefon

Hotel Arena Spa & Wellness

ul. Gen. de Gaulle`a 8, Tychy, Śląskie,

W pobliżu: Mikołów, Lędziny, Bieruń, Kobiór

(32... telefon
Wyświetleń: 6999


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 30 do 150

Wesele w najlepszej restauracji w Tychach

Zapraszamy do organizacji przyjęcia weselnego w najlepszej restauracji w Tychach. Głosami uczestników plebiscytu Dziennika Zachodniego i portal NaszeMiasto.pl RESTAURACJA Arena została uznana za NAJLEPSZĄ RESTAURACJĘ W TYCHACH. RESTAURACJA Arena to kompleks 4 różnorodnych restauracji dostosowanych do potrzeb organizacyjnych przyjęć weselnych. Sale naszej restauracji to nowoczesny dom weselny. Wesele w Tychach w najlepszej restauracji w mieście.

 

Menu Smaków z różnych stron świata

Do charakteru imprezy pomagamy skomponować pasujące menu. Oferujemy tradycyjną kuchnię śląską i polską, a także wykwintne potrawy z różnych stron świata. Dbamy o różnorodność dań, zakąsek i przekąsek, nie zapominając o potrawach wegetariańskich i lekkostrawnych dla Gości o specjalnych wymaganiach. Doradzamy w zakresie odpowiedniego doboru napojów i alkoholi. Wesele Tychy – proponujemy kompozycje menu na życzenie Gości.

 

Promocje weselne

Hotel Arena spa & wellness w sposób szczególny zaprasza Młode Pary, które szukają wyjątkowego miejsca na wesele. Pomożemy Wam spełnić marzenie o przyjęciu weselnym, które pozwoli uczcić ten wyjątkowy dzień w Waszym życiu. Przyszłym Parom Młodym proponujemy różnego rodzaju pakiety i promocje weselne. Bądźcie Wyjątkowi. Zorganizujcie wesela niestandardowo: w piątki lub w inny dzień tygodnia. Z rabatami nawet do 20%.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Tychy, Lokale weselne, Hotele, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele w Mieście, Eleganckie Wesele, Urban Wedding, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne, Wesele w Hotelu ze SPA

Powrót