Zapytanie
897... telefon

Hotel Mrągowo Resort & Spa

Giżycka 6, Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie,

W pobliżu: Biskupiec, Giżycko, Ryn, Mikołajki

897... telefon
Wyświetleń: 2615


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

310 zł / os

Liczba gości

od 50 do 400

Mazury – doskonałe miejsce na zorganizowanie wesela

Organizacja ślubu i wesela jest niełatwym ale ważnym przedsięwzięciem, któremu należy poświęcić odpowiednio dużo czasu. Efektem przygotowań są niezapomniane chwile zarówno dla Młodej Pary jak i zaproszonych Gości. Jednym z czynników wpływających na udane wesele jest prawidłowo dobrana lokalizacja. W tym szczególnym dniu warto rozejrzeć się za czymś bardziej atrakcyjnym niż restauracja w mieście czy zwykła sala weselna. Ośrodki wczasowe, domy weselne czy hotele, które otoczone są malowniczymi lasami czy też zlokalizowane są nad jeziorami to idealne miejsce aby zorganizować klimatyczne wesele. Jest to także doskonała propozycja dla Par pragnących powiedzieć sobie sakramentalne “tak” w plenerze. 

Mazury to region coraz bardziej doceniany – zapewnia błogi wypoczynek, charakteryzuje się barwnymi krajobrazami i  niepowtarzalnym klimatem. Wiele osób wybiera się tutaj aby się zrelaksować i zregenerować. Jest to miejsce, które zachwyca o każdej porze roku.

Malownicze widoki, otoczenie lasów i jezior sprawia, że coraz więcej zakochanych decyduje się na zorganizowanie wesela na Mazurach. Ciekawą propozycją na zorganizowanie przyjęcia weselnego na Mazurach jest miejscowość Mrągowo, którego nie sposób pominąć odwiedzając ten region Polski.

Doskonałym miejscem na zorganizowanie wesela na Mazurach może okazać się Hotel Mrągowo Resort&Spa. Zlokalizowany jest on w środku wyjątkowo barwnego regionu, otoczony mazurskimi lasami, położony bezpośrednio nad największą atrakcją Mrągowa – jeziorem Czos.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

J Justyna 2021-01-05 10:30:37

Ocena: 5

Serdecznie polecamy z mężem to miejsce na organizacje wesela. Miejsce przecudne, a jedzenie pyszne. Pełna profeska :)

Tagi: Mrągowo, Lokale weselne, Hotele, Wesele nad Jeziorem, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne, Wesele w Hotelu ze SPA

Powrót