Zapytanie
728... telefon

Hotel Nowodwory

Pałacowa 7, Ciechanowiec, Podlaskie,

W pobliżu: Białystok, Ostrów Mazowiecka, Łomża, Sokołów Podlaski, Ostrołęka, Hajnówka, Zambrów, Bielsk Podlaski

728... telefon
Wyświetleń: 988


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

180 zł / os

Liczba gości

od 20 do 300

Hotel Nowodwory

Z ogromną przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić Państwa do trzygwiazdkowego Hotelu Nowodwory oraz Restauracji Ralka, we wnętrzach których oddajemy Parze Młodej oraz gościom klimatyzowaną salą bankietową o powierzchni 530m2,, urządzoną w stylu prowansalskim oraz część hotelową z ponad 100 miejscami noclegowymi.

Szefem kuchni w naszej restauracji jest znakomity kucharz, finalista Kulinarnego Pucharu Polski, Piotr Pyczot. Pasjonata i miłośnik kuchni - z nim możecie Państwo uzgodnić menu wg własnych upodobań.

Hotel oraz restauracja znajdują się w malowniczej miejscowości Ciechanowiec na Podlasiu, która leży nad rzeką Nurzec, prawym dopływie Bugu. Miasteczko jest oddalone od Warszawy zaledwie o 1,5h jazdy samochodem oraz godzinę od Białegostoku. Obiekt jest uroczo położony, w otoczeniu lasu, nad brzegiem niewielkiej rzeki Ralka oraz w bezpośrednim sąsiedztwie skansenu.

Na terenie skansenu znajduje się zabytkowy drewniany kościół, w którym możecie Państwo zorganizować ślub, a po uroczystości udać się pieszo na wesele do naszej restauracji. Możemy także udostępnić ujmującą pergolę, w której możecie Państwo wyprawić ślub plenerowy, zaręczyć się lub zaprosić najbliższą osobę na romantyczną kolację przy świecach.

Ponadto przed obiektem do Państwa dyspozycji jest parking na ponad 150 aut oraz autobusów, a dla najmłodszych gości plac zabaw.

Zorganizujecie Państwo u nas ślub i wesele na najwyższym poziomie w atrakcyjnej cenie.

Zapraszamy na czarujące podlaskie wesele!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Ciechanowiec, Lokale weselne, Hotele, Wesele w Pałacu, na Zamku, Eleganckie Wesele, Wesele z Noclegiem

Powrót