Zapytanie
604... telefon
Wyświetleń: 7765


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

200 zł / os

Liczba gości

od 10 do 130

Hotel Sleep - idealny na wesela i przyjęcia okolicznościowe


Ślub jest jednym z najpiękniejszych wydarzeń w życiu, a udane wesele to doskonały początek nowej, wspólnej drogi życia. W kameralnych wnętrzach trzygwiazdkowego Hotelu Sleep we Wrocławiu mają Państwo szansę spełnić marzenia o idealnym przyjęciu weselnym. 

Do dyspozycji Młodej Pary oddajemy dwie nowocześnie wykończone, klimatyzowane sale: w zależności od liczby zaproszonych osób, wesela organizujemy w Sali Balowej mieszczącej do 130 osób, w której znajduje się parkiet taneczny, profesjonalne nagłośnienie oraz projektor multimedialny, lub w Sali Bankietowej – w tej z kolei może bawić się do 50 Gości weselnych. 

Kucharze pracujący w naszej hotelowej restauracji przygotują weselne menu skomponowane zgodnie z Państwa preferencjami: pyszne dania podane na gorąco, zimne zakąski, ciasta, desery, owoce oraz napoje.

  • Noclegi
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

A Angelika 2023-06-07 08:16:54

Ocena: 5

Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji wesela w Hotelu Sleep. Wszystko było zgodnie z ustaleniami, obsługa pomocna, jedzenie przepyszne. Dla nas ważne było, że hotel dysponuje dużą ilością miejsc noclegowych, gdzie mogliśmy przenocować naszych gości. Sala bardzo ładna, z pięknymi kwiatami w donicach.

K Kasia 2022-02-18 10:54:36

Ocena: 5

Fantastyczne miejsce na organizację wesela!

Tagi: Wrocław, Lokale weselne, Hotele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót