Zapytanie
667... telefon

Hotel Spichrz

Kościerska 37, Borcz, Pomorskie,

W pobliżu: Sierakowice, Kościerzyna, Żukowo, Stężyca, Lisia Góra, Szymbark, Borcz, Kiełpino

667... telefon
Wyświetleń: 881


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

270 zł / os

Liczba gości

od 10 do 200

Restauracja i Hotel Spichrz - idealne na wesele i przyjęcia okolicznościowe


Organizujemy uroczystości kompleksowo - z dbałością o najmniejsze detale. Zajmujemy się doradztwem oraz planowaniem uroczystości od początku do końca, zapewniamy w pełni profesjonalną i wykwalifikowaną obsługę. Każde zamówienie traktujemy w sposób indywidualny, dbając o najdrobniejszy szczegół tak, aby Państwa wrażenia były niezapomniane.

Twoi goście poczują się u nas jak w domu

Zadbamy aby organizacja tego najważniejszego dnia pozwoliła Państwu z prawdziwą przyjemnością wspominać go przez długie lata. Niepodważalnymi atutami naszego kaszubskiego kompleksu dworsko-parkowego w Borczu są przede wszystkim: łatwy dojazd, kompleksowa baza noclegowo-parkingowa, urokliwe i piękne wnętrza, niepowtarzalny styl, sympatyczna i kompetentna obsługa, smaczna kuchnia z domowymi smakami, chlebem wypiekanym na miejscu i wyrobami własnej produkcji oraz konkurencyjne ceny. 

Menu weselne ustalamy wspólnie z Młodą Parą, uwzględniając preferencje Państwa Młodych, nie odbiegając równocześnie od tradycji kuchni kaszubskiej. Szefowie Kuchni i sprawna obsługa kelnerska dołożą wszelkich starań, aby spotkanie miało wyśmienitą oprawę kulinarną

Atutami naszego kaszubskiego kompleksu dworsko-parkowego w Borczu są przede wszystkim: urokliwe wnętrza, pyszna, zdrowa kuchnia, przyjemna obsługa, rozbudowana baza noclegowo-parkingowa, oryginalny styl oraz konkurencyjne ceny. 

Menu weselne ustalamy wspólnie z Młodą Parą, uwzględniając preferencje Państwa Młodych, nie odbiegając równocześnie od tradycji kuchni kaszubskiej. Szefowie Kuchni i sprawna obsługa kelnerska dołożą wszelkich starań, aby spotkanie miało wyśmienitą oprawę kulinarną.


W Hotelu Spichrz*** kompleksowo organizujemy obiady weselne oraz przyjęcia weselne i zapewniamy: 

- uroczyste powitanie chlebem i solą Młodej Pary,
- odświętnie nakryte stoły, delikatne dekoracje i doskonały serwis,
- wyśmienitą kuchnię,
- przygotowujemy również słodkie stoły, wiejskie stoły a także śródziemnomorskie stoły, ofertę dostosowujemy do klientów
 
- pokoje hotelowe i apartamenty w specjalnych, niższych cenach;
- apartament na noc poślubną dla Nowożeńców jest prezentem od nas;
- dodatkowy rabat przy organizacji wesel w tygodniu (od poniedziałku do piątku). 

Jeżeli szukasz wyjątkowego miejsca na organizację wesela, która na długo zapadnie w pamięć Twoich gości, Hotel Spichrz to wybór idealny!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Miejsce zabytkowe
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Borcz, Lokale weselne, Hotele, Rustykalne Wesele, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót