Zapytanie
87... telefon

Hotel Velvet ***

ul. Kościuszki 128, Suwałki, Podlaskie,

87... telefon
Wyświetleń: 1135


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 2 do 160

Hotel Velvet ***

Wesele to wyjątkowe przyjęcie, do którego przyszłe pary młode przygotowują się całymi miesiącami. Wyjątkowe uroczystości wymagają wyjątkowej oprawy, dlatego specjalnie z myślą o naszych wyjątkowych klientach została przygotowana oferta weselna, która z pewnością sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających par. Jeżeli interesuje Państwa przestronna, ciekawie zaaranżowana sala na wesele, Suwałki zapraszają do naszego obiektu, który nie ma sobie równych. Wszystkie pary, które marzą o bajkowym przyjęciu weselnym, na długo zapadającym w pamięci wszystkich gości, zachęcamy do bliższego poznania zakresu świadczonych przez nas usług, które obejmuje oferta weselna. Suwałki to urocze miasto, które jest chętnie wybierane przez przyszłe pary młode na zorganizowanie wymarzonego przyjęcia weselnego.

Przygotowana przez nas oferta to nie tylko piękna sala na wesele, ale także bogate oraz różnorodne menu stworzone przez doskonałych kucharzy odznaczających się długoletnim doświadczeniem, a także będących prawdziwymi wirtuozami smaku. Nad idealnym przebiegiem każdego wesela czuwa odpowiednio wykwalifikowana, miła i pomocna obsługa, która dołoży wszelkich starań, aby organizowane dla Państwa przyjęcie w naszym hotelu w Suwałkach było w stu procentach doskonałe. 

Oferujemy Państwu profesjonalną i miłą obsługę oraz komfortowe, klimatyzowane wnętrza o ciepłej, subtelnej i jednocześnie nowoczesnej stylistyce. Naszym Gościom proponujemy wyjątkowe menu skomponowane przez naszego Szefa Kuchni. 

W prezencie od Hotelu Velvet*** Para Młoda otrzymuje:

  • Dostęp do eleganckiego pokoju na noc poślubną (mogą się tam również odbywać przygotowania przedślubne),
  • Voucher do SPA,
  • Zniżkę na noclegi dla gości weselnych.

Jesteśmy przekonani, że powierzając nam organizację przyjęcia Weselnego dokonują Państwo trafnego wyboru. Klimat jaki tworzymy sprawi, iż poczujecie się Państwo w dniu ślubu naprawdę wyjątkowo. 

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Suwałki, Lokale weselne, Hotele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót