Zapytanie
58... telefon

Hotel Zamek Gniew

Zamkowa 3, Gniew, Pomorskie,

W pobliżu: Gdańsk, Kościerzyna, Kwidzyn, Grudziądz, Elbląg, Pruszcz Gdański, Starogard Gdański, Malbork, Tczew, Chojnice, Sztum

58... telefon
Wyświetleń: 4014


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 220

Hotel Zamek Gniew - idealny na wesela i przyjęcia okolicznościowe


Zamek Gniew to dogodnie ulokowany obiekt hotelowy, który zapewnia Gościom szeroki wachlarz dodatkowych atrakcji oraz pyszną kuchnię. Restauracja w Zamku Gniew to gwarancja smacznych, estetycznie podanych potraw oraz dostępność różnorodnego menu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług Młode Pary, które planują najważniejszy dzień w życiu i marzą o niesztampowej uroczystości – dołożymy wszelkich starań, żeby przyjęcie weselne odpowiadało Państwa oczekiwaniom.

Wesele na zamku w Gniewie to gwarancja najwyższej jakości obsługi. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji podobnych uroczystości, dlatego zapewniamy przeszkoloną kadrę kelnerską, która zadba o potrzeby Państwa gości. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dzień ślubu i wesela jest jednym z najważniejszych w życiu Młodej Pary, w związku z tym, ogromny nacisk kładziemy na zaproponowanie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb.

Zamek Gniew to hotel na wesele, który proponuje ponadto dodatkowe atrakcje, uprzyjemniające naszym Gościom pobyt. Jako hotel SPA oferujemy bardzo duży wybór masaży oraz zabiegów na twarz, ciało, stopy i dłonie, które pozwolą Państwu się zrelaksować i zadbać o atrakcyjny wygląd. Zamek Gniew to także hotel z basenem: w strefie basenowej znajdują się stanowiska do masażu wodnego, jacuzzi, brodzik dla dzieci, sauna parowa i sucha oraz pomieszczenie z tężnią solankową.

Staramy się, żeby cena wesela na zamku w Gniewie była możliwie jak najbardziej atrakcyjna i dostosowana do Państwa możliwości finansowych, jednocześnie zachowując najwyższy standard usług. Nasza sala weselna i hotel Zamek Gniew są w pełni przygotowane na Gości Pary Młodej i uświetnią dla Państwa ten szczególny dzień. Osoby zainteresowane szczegółowym cennikiem wesela na zamku w Gniewie zapraszamy do kontaktu. Jako doskonały hotel dla dwojga zakochanych będziemy również znakomitym wyborem na podróż poślubną.

Nasz Hotel stanowi wymarzone miejsce na wesele w zamku wraz z Ceremonią Zaślubin. Można tu zamówić wspaniałą uroczystość ślubną w krzyżackiej kaplicy z mszą świętą z udziałem chóru gregoriańskiego "Schola Cantorum Gymevensis", a zaraz po niej przenieść się na przyjęcie w sali weselnej.

Zmęczeni całonocnymi tańcami goście będą mogli wypocząć w komnatach zamkowych lub w pokojach Pałacu Królowej Marysieńki Sobieskiej czy Hotelu Rycerskiego

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Miejsce zabytkowe
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gniew, Lokale weselne, Hotele, Wesele w Pałacu, na Zamku, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele z Noclegiem

Powrót