Zapytanie
12... telefon

INX Design Hotel

Ul. Starowiślna 91, Kraków, Małopolskie,

W pobliżu: Skawina, Dobczyce, Wieliczka, Myślenice

12... telefon
Wyświetleń: 10612


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

199 zł / os

Liczba gości

do 120

INX Design Hotel - idealny na wesele i przyjęcia okolicznościowe


Wesele na krakowskim Kazimierzu

Stolica Małopolski - Kraków jest miejscem wprost stworzonym do celebrowania ważnych wydarzeń. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty organizacji wesel. Gwarantujemy najwyższy standard obsługi i niezwykłe wspomnienia w nietuzinkowym otoczeniu.

Kazimierz

INX Design Hotel **** usytuowany jest przy ulicy Starowiślnej 91, w jednej z najbardziej rozpoznawanych dzielnic Krakowa - Kazimierzu. Brukowane uliczki, zabytkowe kamienice i synagogi oraz niezliczone kafejki i restauracje tworzą niesamowitą atmosferę, której nie można się oprzeć. Ulica Starowiślna, przy której znajduje się Hotel w kilka minut doprowadzi Cię wprost na Rynek Główny, natomiast pobliskie Bulwary Wiślane są idealnym miejscem na popołudniowy spacer brzegiem Wisły.

Sala Weselna

Na potrzeby uroczystości oferujemy salę bankietową, znajdującą się na poziomie -1 naszego hotelu. Sala może pomieścić 120 osób przy dowolnie ustawionych stołach. Atutem sali są złote kolumny, podświetlane kamienie na ścianach oraz przeszklone ściany, zapewniające dostęp światła dziennego.

Wyjątkowe dekoracje

Nasza sala bankietowa to miejsce urzekające pod każdym względem. Stoły i krzesła są efektownie dekorowane, a profesjonalne oświetlenie sali stwarza atmosferę idealną do świętowania w gronie rodziny i przyjaciół. Wiemy, jak bardzo w organizacji przyjęcia ślubnego liczą się detale.

Gwarantujemy:

* Noc poślubną dla Państwa Młodych w jednym z naszych apartamentów w romantycznej aranżacji
* Kompozycje smaków starannie dobrane do okoliczności oraz gustów naszych Gości
* Klimatyzowane i designerskie wnętrza sali weselnej
* Podstawową dekorację stołów
* Atrakcyjne ceny noclegów dla Gości weselnych
* Nasz czas - całonocne wsparcie koordynatora przyjęcia

Nasza sala spełnia wszystkie wymagania w ramach prewencji Covid-19. Sala weselna, jak i części wspólne, są dokładnie dezynfekowane w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym Gościom.

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, Lokale weselne, Hotele, Industrialne Sale Weselne, Wesele w Mieście, Eleganckie Wesele, Urban Wedding, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne, Obiady Weselne Kraków, Kameralne Wesele Kraków

Powrót