Zapytanie
18... telefon

Nosalowy Park Hotel & SPA

Ul. Kościuszki 18, Zakopane, Małopolskie,

W pobliżu: Biały Dunajec, Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Ząb, Poronin, Szaflary

18... telefon
Wyświetleń: 711


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 60

Nosalowy Park Hotel & Spa to najbardziej elegancki adres w Zakopanem na ślub marzeń.

W Nosalowym Parku Goście doświadczą prawdziwego luksusu naszych standardów opieki i niezwykłych kulinarnych rozkoszy. Villa Marilor tworzy wymarzone tło dla eleganckich, kameralnych przyjęć przy okrągłych stołach do 60 osób. Nad perfekcyjnym przygotowaniem czuwa dedykowany zespół profesjonalistów i dedykowany konsultant ślubny, który zadba o każdy szczegół uroczystości począwszy od miejsca zaślubin. Nosalowy Park Hotel & Spa to ponadczasowy blask.

Lokalizacja w samym centrum Zakopanego, pięknie zaprojektowane pokoje i apartamenty, między innymi z zielonym tarasem na dachu i spektakularnym widokiem na panoramę Tatr. Każda przestrzeń jest wyjątkowa, a ich dopełnieniem jest NABE SPA jako ostateczny cel podróży Panny Młodej przed ceremonią zaślubin. Chwile odprężenia i relaksu w gabinecie „suite”, które Para Młoda może przeżywać wspólnie w tym wyjątkowym miejscu i czasie.

Weselne menu zawsze komponowane jest indywidualnie, w oparciu o preferencje Młodej Pary. Tort weselny, słodki stół i selekcja najlepszych alkoholi - wszystko serwowane w wybranym stylu i dopracowane przez zorientowany na szczegóły zespół.

Lokalizacja jest kluczem do naprawdę wyjątkowego ślubu. To, co wszyscy naprawdę zapamiętają, to szczególne miejsce uroczystości. Na Młodą Parę czeka specjalnie zaaranżowany apartament, a weselnych Gości zachwyci design i komfort 139 pokoi i apartamentów. Dodatkowo do dyspozycji Gości podczas pobytu jest stanowisko Guest Relation i Concierge z całą ofertą możliwości. Nie można nie zakochać się w Nosalowym Parku.

Nasi specjaliści są do dyspozycji, na każdym etapie przygotowań do uroczystości. Służą

doświadczeniem i profesjonalnym doradztwem, tworząc niepowtarzalne przyjęcia i wyjątkowe wspomnienia.

KONTAKT

m.wicha@nosalowy.pl

www.nosalowypark.pl

Park Hotel & Spa

ul. Kościuszki 18

34-500 Zakopane

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Zakopane, Lokale weselne, Hotele, Wesele w Górach, Eleganckie Wesele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne, Wesele w Hotelu ze SPA

Powrót