Zapytanie
725... telefon

Osada Grzybowski Młyn

Grzybowski Młyn, 10A, 10A, Wąglikowice, Pomorskie,

W pobliżu: Kościerzyna, Bytów, Starogard Gdański

725... telefon
Wyświetleń: 16306


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 25 do 110

Osada Grzybowski Młyn - idealna na wesela i przyjęcia okolicznościowe


Osada Grzybowski Młyn jest to szczególne miejsce na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Miejsce, gdzie natura i piękna przyroda jest wszechobecna i zagląda nam do wszystkich okien.

Ta piękna, sielska lokalizacja i kameralny charakter obiektu stwarza niepowtarzalny klimat do organizacji uroczystości weselnych, jak również innych ważnych dla Ciebie przyjęć. Do organizacji imprez oferujemy dwie sale - salę bankietową na 110 osób, w której istnieje możliwość konfiguracji wielkości pomieszczenia oraz salę małą na 30 osób. Obie sale są wyposażone w nowoczesny system wentylacji i klimatyzacji, wyposażone są również w sprzęt audiowizualny i nagłośnienie. Dla osób pragnących zorganizować ceremonię ślubną na łonie natury, udostępniamy nasz zielony ogród z pięknymi drzewami. 

Nasza kuchnia jest znana i dobrze oceniana przez odwiedzających gości ( sprawdź opinie o nas na Google). Przygotowujemy dania oparte na tradycyjnych  recepturach i świeżych produktach.

 Dysponujemy też częścią hotelową oferującą 17 pokoi i dużym bezpłatnym parkingiem na 45 samochodów. Dla ułatwienia obsługi przyjęć udostępniamy mikrobus 8-osobowy, który odwiezie gości we wskazane miejsce. 

Zapraszamy na Kaszuby, tutaj imprezy są zawsze obfite i udane. 

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wąglikowice, Lokale weselne, Hotele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót