Zapytanie
886... telefon

Ośrodek Wypoczynkowo- Szkoleniowy Dorota

Czapielsk 51, Kolbudy, Pomorskie,

W pobliżu: Gdańsk, Pruszcz Gdański, Żukowo, Straszyn, Kowale

886... telefon
Wyświetleń: 1140


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 130

Ośrodek Wypoczynkowo- Szkoleniowy Dorota

Urokliwa, spokojna i dziewicza okolica, która jednocześnie jest tak blisko miasta, jedynie 20 km od Gdańska. Możesz cieszyć się pięknem przyrody nie rezygnując z tętniącego życiem (zwłaszcza nocą) miasta. Wszechotaczające piękno malowniczej przyrody okolic jeziora Łapińskiego i lasu sosnowego. Możliwość obcowania z tradycjami i obrządkami kaszubskimi. Poznajesz bogactwo naszej polskiej kultury! Nowoczesna sala mieszcząca ponad 130 osób, zaaranżowana w najlepszym poczuciu estetyki i dobrego gustu. Menu weselne szczegółowo uzgadniane z Parą Młodą. Baza noclegowa dla 140 osób.

Tak ważny dzień w życiu jak ślub i wesele, potrzebuje odpowiedniej oprawy. Najlepiej powierzyć to zadanie fachowcom. To jest Wasz dzień – cieszcie się sobą, a nam pozwólcie dopiąć wszystko na przysłowiowy „ostatni guzik”.

Dysponujemy odpowiednim zapleczem i doświadczeniem, którym służymy w celu organizacji najpiękniejszego dnia w Twoim życiu. Piękna okolica, smaczne menu, baza noclegowa dla gości, mnóstwo okolicznych atrakcji, sprawiają, że znajdziesz tu wszystko czego potrzeba, aby uświetnić ten wyjątkowy moment jakim jest celebracja zawarcia związku małżeńskiego.

Nie musicie szukać specjalnych plenerów. Bogactwo zieleni, piękne widoki, rezerwat przyrody, jezioro Łapińskie to bogata krajobrazowo okolica, w której zorganizujesz bajkową sesję zdjęciową nawet w ten sam dzień, bez opuszczania gości weselnych podczas imprezy.

Pomoc w organizacji uroczystości, fachowe porady, sugestie. Dbamy o to, aby każde przyjęcie było tym najwspanialszym. Mnóstwo dodatkowych atrakcji i miejsc do aktywnego i biernego wypoczynku. U nas nie ma czasu na nudę! Korzystasz ile tylko zechcesz. Wyjątkowo smaczne, pięknie zaserwowane dania. Zdrowie i natura na talerzu. U nas poznasz wyjątkowe, regionalne smaki. Najlepsza pod kaszubskim słońcem obsługa: miła, życzliwa i zawsze przyjaźnie nastawiona. Przekonaj się sam!

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kolbudy, Lokale weselne, Hotele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót