Zapytanie
784... telefon

Ośrodek Wypoczynkowy Beskidek

Siedlakówka 72a, Gilowice, Śląskie,

W pobliżu: Bielsko-Biała, Kozy, Kęty, Żywiec, Wisła, Andrychów, Wadowice, Ustroń, Sucha Beskidzka, Maków Podhalański, Międzybrodzie Żywieckie

784... telefon
Wyświetleń: 2135


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 200

Ośrodek Wypoczynkowy Beskidek

Beskidek to nie tylko Ośrodek Wypoczynkowy z basenem letnim, ale też jedna z piękniejszych, klimatyzowanych sal weselnych w rejonie Żywca. Kompleksowo organizujemy wesela do 200 osób z noclegami. Menu weselne, dekoracja kwiatami, aranżacje stołów, jak również najmniejszy szczegół ustalane są indywidualnie. W otoczeniu górskiego krajobrazu piękna sala, pyszne potrawy kuchni regionalnej i polskiej, miła a zarazem profesjonalna obsługa sprawią, że na długo zapamiętasz organizowane u nas przyjęcie.

Sala Bankietowa urządzona jest w prostym, eleganckim stylu. Stoły są prostokątne ( do 200 osób) lub okrągłe ( do 100 osób), krzesła przyozdobione białymi pokrowcami. Uroku dodają żywe kwiaty w dowolnej kolorystyce oraz świece. Zielony teren Ośrodka Wypoczynkowego Beskidek jest ogrodzony, co daje bezpieczeństwo dla Gości. Wychodząc z Sali można spacerować, korzystać z całej infrastruktury Ośrodka Wypoczynkowego m.in. z altan grillowych, wiaty, placu zabaw dla najmłodszych, boisk do piłki plażowej, bouli, zagrać w tenisa stołowego czy odpocząć na drewnianych huśtawkach. Bezpośrednio nad Salą Bankietową znajduje się taras widokowy – jest wspaniałym miejscem do sesji zdjęciowych jak i plenerowych.

Dodatkowo można skorzystać z noclegów w komfortowych pokojach z łazienkami, by po hucznym weselu był czas na regenerację sił.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą weselną. Ponadto, oferujemy usługi dodatkowe jak i niespodzianki dla Gości.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gilowice, Lokale weselne, Hotele, Wesele w Górach, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót