Zapytanie
600... telefon

Pałac Czosnowskich

Mazowiecka 163, Opypy, Mazowieckie,

W pobliżu: Warszawa, Nadarzyn, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Brwinów, Piastów, Podkowa Leśna, Mszczonów

600... telefon
Wyświetleń: 37372


Średnia ocena: 5 z 4 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

230 zł / os

Liczba gości

od 120 do 240

Pałac Czosnowskich - idealny na wesela i przyjęcia okolicznościowe


Jest to niezaprzeczalnie miejsce z klimatem. Został wybudowany około 1900 roku, dzięki Marii Klementynie Czosnowskiej- ówczesnej dziedziczce Opyp. Pałac otacza obszerny park z czterema stawami i małą rzeką. To idealne miejsce na wyjątkowy dzień. Ślub, komunia a może chrzciny? Oraz wiele innych przyjęć okolicznościowych, biznesowych czy rodzinnych.

Oferujemy:

noclegi dla gości
piękny ogród idealnie nadający się do sesji zdjęciowej
catering
doskonale przygotowane jedzenie pod każdym aspektem

Jeśli chcesz przeżyć swoje najważniejsze chwile w życiu pomyśl o Pałacu Czosnowskich, a będziesz o krok bliżej spełnienia swych pragnień!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Miejsce zabytkowe
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

E Eliza i Daniel 2023-02-17 11:30:09

Ocena: 5

Piękna sala. Właściciele zadbali o najdrobniejsze szczegóły dzięki czemu wszystko przeszło wręcz idealnie ♥ Polecamy!!

W Weronika 2023-01-18 08:49:35

Ocena: 5

Byłam na weselu i jestem zachwycona! Obiekt z klasą! Otoczenie Pałacu i ta wszechobecna zieleń jest cudowna. Dekoracje sprawiły że czułam się jak w bajce! Jedzenie i obsługa top!

A Ania i Przemek 2020-07-12 21:10:44

Ocena: 5

Podjechałam kiedyś przez przypadek do pałacu i jak go zobaczyłam to pomyślałam sobie, jakie cudowne miejsce, kiedyś właśnie tutaj wezme swój ślub. I tak się właśnie wydarzyło... jego urok przekonał mnie już w 1 sekundzie i moje marzenie się spełniło. Przepiękna oranżeria pełna światła, magiczny ogród i niesamowity pałac. Nasz dzień był poprostu idealny a goście zachwyceni jego urokiem. Kontakt z właścicielem bezproblemowy, bardzo elastyczne podejście, potrafił się do nas dopasować z każdym życzeniem ( Michal dziękujemy Ci z całego serca za Twoja pomoc i wsparcie ❤️) a jedzenie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Ale co tu się dziwić skoro szefem w tym miejscu jest sam Sebastian Adaszewski ( chapeau bas 👏🏻) Dziękujemy również całej obsłudze za profesjonalne podejście i świetna obsługę. Niesamowici ludzie z pozytywna energia i nie znikającym uśmiechem na twarzy ❤️❤️❤️

A AK 2020-03-29 16:59:13

Ocena: 5

Dziękujemy serdecznie za pełen profesjonalizm i elastyczność. Będziemy polecać!

Tagi: Opypy, Lokale weselne, Hotele, Wesele w Pałacu, na Zamku, Wesele i Ślub w Plenerze, Eleganckie Wesele, Wesele w Namiocie, Wesele z Noclegiem, Boho Wesele, Obiady Weselne, Obiady Weselne Warszawa, Kameralne Wesele Warszawa, Boho Wesele Warszawa

Powrót