Zapytanie
768... telefon

Pałac Krotoszyce

ul. Piastowska 7, Krotoszyce, Dolnośląskie,

W pobliżu: Wrocław, Bolesławiec, Lwówek Śląski, Legnica, Złotoryja, Lubin, Środa Śląska, Strzegom, Jawor, Chojnów, Prochowice

768... telefon
Wyświetleń: 36188


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 200

Pałac Krotoszyce

Zapraszamy Państwa do organizacji przyjęcia weselnego w Zespole Pałacowo - Parkowym w Krotoszycach. 

Fakt unikatowej wartości obiektu historycznego, jego niepowtarzalności, legendy i tradycji podnosi rangę wszelkich organizowanych wesel, konferencji i bankietów.

 

Serdecznie Zapraszamy! 

  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Miejsce zabytkowe
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Z Zosia 2022-05-25 16:11:53

Ocena: 5

Świetne miejsce,jedzenie przepyszne, miejsce schludne, czyste i zadbane, wszystko świetnie przygotowane. Polecam z czystym sercem!

K Klaudia 2022-02-22 11:42:22

Ocena: 5

Pałac prezentuje się pięknie z zewnątrz jak i w środku. Jedzenie bardzo smaczne, a obsługa jest na najwyższym poziomie. Polecam.

G Gabrysia i Artur 2013-04-26 20:18:28

Ocena: 5

Jeśli szukacie sali na wesele nie wahajcie się, wybierzcie Krotoszyce!!! Kilka słów haseł o tym jak tam jest: pięknie, profesjonalnie, ekskluzywnie, SMACZNIE, sympatycznie, miło, WSPANIALE!!! Pałac Krotoszyce spełnił nasze marzenia o wyjątkowym weselu. Jeśli pojawicie się na wstępnej rozmowie z Panią Prezes, uwierzcie w jej słowa. Wszystko czego dowiecie się na początku spełni się na Waszym weselu. Dodatkowo jedną z najmocniejszych zalet jest przepyszna kuchnia. Gratulacje dla Szefa Kuchni Pana Krzysztofa. Potrafi gościom podać nie potrawy ale prawdziwe dzieła na talerzu. Po naszym weselu nie było gościa, który nie byłby oczarowany. Wesele naprawdę z najwyższej półki. Dziękujemy.

Tagi: Krotoszyce, Lokale weselne, Hotele, Wesele w Pałacu, na Zamku, Eleganckie Wesele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót