Zapytanie
697... telefon


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

DJ Gentleman - wyjątkowy DJ na wesele

Witam,
na imię mam Piotr i od 17 roku życia pracuję z mikrofonem we Wrocławiu i okolicach. Na początku prowadziłem różnego rodzaju turnieje i zawody sportowe (Ekonomalia, Bitwa Bramkarska ,Polkąty Streetball).

Łatwość wypowiadania się przez mikrofon pozwoliła mi na zdobycie kolejnych doświadczeń życiowych w postaci prowadzenia imprez firmowych i jubileuszy. Od 2013 roku jestem również DJ na wesele. Prezentuję muzykę dostosowaną do oczekiwań. Dbam o integrację wszystkich Gości poprzez zabawy i konkursy, w tym również animacje taneczne takie jak: Taniec Belgijski, YMCA, Zumba , Samba, Salsa, Zorba, Macarena i inne.

Dodatkowo jestem instruktorem tańca towarzyskiego, jedenaście lat treningu pozwoliło mi uzyskać najwyższą klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Z łatwością przychodzi mi ułożenie choreografii do pierwszego tańca, lub przeprowadzenie zajęć tanecznych.

Oferta:
1)Prowadzenie wesel – Oferta weselna obejmuje prowadzenie przyjęcia weselnego do 4 rano. Doskonała oprawa muzyczna na najwyższej jakości sprzęcie, oświetlenie, a także profesjonalne prowadzenie imprezy z wykorzystaniem gadżetów, rekwizytów i układów tanecznych jako instrument integrujący gości.

2)Imprezy firmowe- Oferta obejmuje prowadzenie Eventu ,nagłośnienie oraz oświetlenie sali. Możliwość organizacji imprezy tematycznej z poprowadzeniem zabaw integrujących i zabaw tanecznych. Organizacja dodatkowych atrakcji np: pokaz tańca ,pokaz magika, występy artystyczne i wiele innych.

3)Imprezy okolicznościowe –oferta obejmuję prowadzenie przyjęcia ,nagłośnienie oraz oświetlenie sali. Możliwość przeprowadzenia prezentacji ,ponad to : konkursy, zabawy, karaoke lekcje tańca, pokazy.

4)Studniówki - W okresie od stycznia do marca prowadzę Studniówki w województwie dolnośląskim. Wszystkie ustalenia prowadzę z wytypowanymi przez Szkołę osobami. Gwarantuję wysoką jakość dźwięku i możliwość poprowadzenia imprezy do 500 osób.

Mój styl prowadzenia imprez można określić jako elegancką zabawę w nowoczesnych rytmach, z integracją Gości w tle. Jestem gentlemanem zarówno w życiu prywatnym, jak i podczas każdego wieczoru muzycznego. Pomaga mi to w sposób nienachalny sprawić, aby każdy z Gości osobno czuł się tego dnia wyjątkowo.
Więcej informacji udzielam na spotkaniu, lub drogą mailową.


Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

M Monika 2022-06-23 13:49:59

Ocena: 5

Piotrek najlepszy DJ, mega wodzirej, choreograf i nauczyciel naszego pierwszego tańca, wszyscy goście zachwyceni, polecam

Tagi: Wrocław, Oprawa, DJ na wesele

Powrót