Zapytanie
13... telefon

Pałac Polanka

Popiełuszki 103, Krosno, Podkarpackie,

W pobliżu: Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Jasło, Sanok, Gorlice, Strzyżów, Dynów, Iwonicz-Zdrój, Łańcut

13... telefon
Wyświetleń: 4596


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 20 do 400

Pałac Polanka - idealny na wesela i przyjęcia okolicznościowe


Wesele w Pałacu

Zorganizujemy dla Państwa przyjęcie weselne, którego niepowtarzalny charakter w połączeniu ze stylowymi, dziewiętnastowiecznymi wnętrzami, w otoczeniu pięknego parku stworzą atmosferę, która na długo pozostanie w pamięci.

Niezwykłe miejsce
Historyczny charakter obiektu zapewnia urzekającą romantyczną atmosferę, którą dopełni nasza profesjonalna obsługa, serwując dania wykwintnej kuchni naszej restauracji. Zatroszczymy się o każdy najdrobniejszy szczegół przyjęcia pozwalając się Państwu cieszyć wspaniałą zabawą do samego rana. Do dyspozycji oddajemy cztery, w pełni klimatyzowane, stylowe sale restauracyjne, w których komfortowo pomieścimy 110 osób (sala Srebrna, Złota, Purpurowa i Naftowa). Każda z nich wyróżnia się wyjątkowym charakterem razem tworząc jeden, spójny, niepowtarzalny styl oddający charakter wiekowego budynku.

Sala bankietowa
W kompleksie Polanka Conference Center znajdują się dwie przestronne sale bankietowe, urządzone w nowoczesnym stylu. Ich wystrój zachowany jest w najmodniejszych odcieniach, z oryginalnymi elementami drewna i cegły, zaś całości dopełniają nieszablonowe oświetlenie, lustra i obrazy.

Nowa sala bankietowa
Nowa sala bankietowa, która pomieści do 400 osób. Dwupoziomowa urządzona w nowoczesnym stylu, najmodniejszych odcieniach, z elementami drewna, cegły oraz nieszablonowego oświetlenia.

Ślub w plenerze
Śluby cywilne w plenerze mają wyjątkowy, kameralny charakter. Ceremonia ślubna odbywająca się w otoczeniu naszego parku z romantycznymi alejkami, które tworzą urzekającą atmosferę, zapadnie gościom w pamięci na lata. Ślub w naszym parku? Powiedz nam TAK, a my zorganizujemy dla Was ten wyjątkowy dzień. Przy współpracy z firmami z branży ślubnej, zajmujemy się kompleksowo aranżacją miejsca.

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Miejsce zabytkowe
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

P Pola 2022-04-28 10:40:08

Ocena: 5

Świetny lokal. Bardzo elegancki, udekorowany z klasa. Jedzenie bardzo ładnie podana do tego naprawdę smaczne. Miła obsługa - uśmiechnięta, kulturalna i bardzo dobrze zorganizowana.

Tagi: Krosno, Lokale weselne, Hotele, Wesele w Górach, Wesele w Pałacu, na Zamku, Wesele i Ślub w Plenerze, Eleganckie Wesele, Wesele z Noclegiem

Powrót