Zapytanie
52... telefon

Pałac w Kobylnikach

Kobylniki 2, Kruszwica, Kujawsko-Pomorskie,

W pobliżu: Inowrocław, Strzelno, Radziejów, Janikowo, Osięciny

52... telefon
Wyświetleń: 31453


Średnia ocena: 4.8 z 6 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 150

Pałac w Kobylnikach

Nieskromnie wypadałoby zacząć od stwierdzenia, że "nie ma dla nas zadań niemożliwych". Jak dotąd nie zdarzyło się, by klienci byli niezadowoleni z naszych usług. Czy była to organizowana komunia, uroczystość weselna lub konferencja na 200 osób, zleceniodawcy zawsze deklarowali chęć powrotu. I to robią... Rodzice u nas wydają za mąż kolejną córkę, firmy organizują szkolenia i zjawiają się wielokrotnie... Wybrane referencje dostępne są na naszej stronie, w zakładce do pobrania. Cały czas staramy się nadążać za obowiązującymi zmianami, aby klienci przy każdej kolejnej wizycie byli zawsze zadowoleni i pozytywnie zaskoczeni poczynionymi zmianami.

 Organizujemy wesela, komunie, zabawy karnawałowe, noworoczne oraz szkolenia i sympozja. Na parterze mieszczą się 4 sale o zróżnicowanej wielkości oraz duży hol. Pierwsze i drugie piętro stanowią bazę noclegową. Do dyspozycji gości oddajemy 50 miejsc. Pokoje są w układzie dwu i wieloosobowym. W każdym jest łazienka, odbiornik tv oraz bezprzewodowe podłączenie do internetu. Standard pokoi dostosowany jest zarówno dla osób szukających komfortu jak i ceniących sobie wypoczynek za niewygórowaną kwotę.

 Wielkim atutem Pałacu jest kuchnia. Oferuje przepyszne potrawy - regionalne jak i polskie. Wszystkie potrawy przygotowywane są z własnych surowców, wyprodukowanych w rodzimej masarni Spółki KOM-ROL Kobylniki. Wszystkim gościom oferujemy wiele atrakcji w postaci wiejskiego stołu, na którym można skosztować smacznych wędlin opartych na tradycyjnych recepturach. Dodatkowo polecamy także prosię z rożna. W zakładce do pobrania dostępne są aktualne menu, które podlega dowolnym modyfikacjom. Wszystko na życzenie gości.
Nasi goście mają do dyspozycji piękny park, spacery bryczką oraz zorganizowane zwiedzanie "Mysiej Wieży" i rejs po jeziorze Gopło. Oferujemy także strzelanie z broni sportowej.

Dla Młodych Par oferujemy wynajem bryczki powożonej parą pięknych karych koni.

Wesela

Dla nowożeńców pragnących zorganizować przyjęcie weselne w Pałacu w Kobylnikach jako atrakcje weselne proponujemy:

- wiejski stół z wyrobami z rodzimej masarni,
- przejazd weselną bryczką dla pary młodej oraz zaproszonych gości po przepięknym parku otaczającym Pałac,
- prosię pieczone na ognisku,
- przejazd do ślubu samochodem marki Wołga,
- udostępnienie obiektu na potrzeby sesji zdjęciowej.

  Ponadto nowożeńcom oferujemy apartament gratis,
a zaproszonym gościom oferujemy 50 miejsc noclegowych w wygodnych pokojach.

 

Zapraszamy do kontaktu!

  

  • Noclegi
  • Ogród
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Miejsce zabytkowe
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

k krystyna 2017-06-27 18:52:05

Ocena: 5

Po 40 latach od zdania matury spotkałam się ze wspaniałymi ludźmi i wiecznie młodym profesorem właśnie w pałacu. Było odjazdowo,jedzenie bardzo smaczne, pokoje wygodne. Jadąc na wybrzeże zawsze będę nocowała w pałacu. Polecam każdemu

M Małgorzata 2016-09-23 09:41:41

Ocena: 5

Super okolica, wspaniałe jedzonko, obsługa miła i pomocna polecam wszystkim nie zdecydowanym

D Dorota 2015-06-09 07:06:21

Ocena: 5

Miejsce rewewlacyjne, godne polecenia. Miałam okazję duwkrotnie ucztować w Pałacu, jedzenie smaczne i przepiękna okolica

k kinga 2015-03-05 21:47:48

Ocena: 5

jak impreza to tylko w Kobylnikach.Super od samego wejścia milutka i fachowa obsługa,jedzenie wyśmienite ogólnie na piątkę.

k krystyna 2014-08-03 16:42:03

Ocena: 5

Miejsce na uroczystość mogę polecić.Byłam na weselu,jest tam wspaniała atmosfera, miła obsługa,otoczenie -cisza z dala od zgiełku i hałasu samochodów,dużo miejsca do spacerowania i jedzenie super.szkoda,ze moje wesele było gdzie indziej.Chcę tam jeszcze pojechać na odpoczynek.

K Krystyna 2014-03-27 16:45:06

Ocena: 4

Pałac w Kobylnikach to urocze miejsce z historią.Byłam tam wielokrotnie mogę polecić nawet wybrednemu.Ciszę zakłóca tylko śpiew ptaków ,który wspaniale odpręża.Jedzenie super,obsługa miła wypoczynek wspaniały.

Tagi: Kruszwica, Lokale weselne, Hotele, Wesele w Pałacu, na Zamku, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót