Zapytanie
721... telefon

Pałac Widokowy

Majdany 1, Toruń, Kujawsko-Pomorskie,

W pobliżu: Bydgoszcz, Solec Kujawski, Chełmża, Kowalewo Pomorskie, Gniewkowo, Łysomice, Golub-Dobrzyń, Ciechocinek

721... telefon
Wyświetleń: 3595


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

159 zł / os

Liczba gości

od 10 do 130

Pałac Widokowy - idealny na wesela i przyjęcia okolicznościowe


Pałac Widokowy w Toruniu to elegancki i swobodny obiekt bankietowo - konferencyjny położony na wyspie w centrum miasta Torunia, otoczony plażą, Wisłą i Naturą 2000. Jest to ciepłe miejsce, gdzie zaciera się granice pomiędzy stylem eleganckim i codziennym, w którym człowiek czuje się komfortowo bez luksusowego napięcia, ale ma zagwarantowaną wysoką jakość usług i pyszne jedzenie. Naszym Gościom oferujemy poziom obsługi i komfortu osiągalny w hotelach o najwyższym standardzie.

Wesele tradycyjne

Przyjęcie Weselne to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Powinno odbywać się w wyjątkowym miejscu i pozostawić niezapomniane wrażenia.

Ciekawa architektura, panoramiczne okna z widokiem na Wisłę i Panoramę Starego Miasta pozostawią niepowtarzalną pamiątkę na całe życie. Bezpośrednie wyjście na ogród i plażę z pewnością zaskoczy Waszych Gości.

Doświadczony zespół pracowników niesie pomoc podczas planowania i realizacji każdego przyjęcia, dzięki czemu Młoda Para może wyzbyć się stresu przed najważniejszym dniem ich życia i skupić się w pełni na celebracji swojego święta.

Sala posiada system nagłośnienia, oświetlenia, wentylacji i klimatyzacji. Udostępnimy Wi-Fi, ekran i rzutnik, na których można wyświetlać zdjęcia i filmy wspominkowe. Uzupełniając obraz idealnego Przyjęcia Weselnego oferujemy Nowożeńcom możliwość wynajęcia drewnianej Łodzi oraz zorganizowania sesji zdjęciowej.

Obiad weselny

Obiad weselny to alternatywa dla wesel tradycyjnych. Sala Subtelna to idealne miejsce do celebracji od 10 osób do 26 osób, które organizujemy od Poniedziałku do Niedzieli. Oddajemy Wam przepiękną sale na pierwszym piętrze, z najładniejszym widokiem w Toruniu. Zapraszamy Was abyście poczuli wyjątkowy klimat tej przestrzeni.

Ślub cywilny

Na Pary Młode, którym marzy się absolutnie wyjątkowy ślub czeka romantycznie przeszklona sala z której widać całą Panoramę Torunia. Jej wyjątkowością jest wysokie i przestronne wnętrze z pięknym okrągłym oknem, podkreślającym nastrojowy klimat.

Poprawiny

Warto zorganizować szczególnie w sytuacji, gdy nasza rodzina przyjeżdża z daleka i nie mamy zbyt często okazji do spotkania i rozmowy. W trakcie przyjęcia weselnego może nam zabraknąć czasu by spokojnie porozmawiać, więc kolejny dzień wspólnie spędzonego czasu będzie dobra okazją, by to nadrobić.

Wesele w zimowej odsłonie

Zima to urokliwy oraz wyjątkowy czas każdego roku. Magiczne otoczenie przyprószone śniegiem i szybciej zapadający zmrok to jeden z powodów dla, których warto pomyśleć o przyjęciu weselnym w zimowym okresie.

Wychodząc na przeciw zapytaniom przyszłych Par Młodych przygotowaliśmy specjalną ofertę zimowych przyjęć weselnych w naszym Pałacu. W okresie listopad - marzec czeka na Państwa rabat w wysokości 10% na aktualne pakiety weselne dostępne w naszym obiekcie. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu z Panią Izabelą lub Panem Damianem. Chętnie odpowiedzą na Państwa wszelkie pytania i zorganizują najważniejszy dzień w Państwa życiu!

Rocznice

Jeśli chcecie uczcić swój wspólny jubileusz to tylko u nas! Zorganizujemy Wam romantyczną oprawę na indywidualne zamówienie.

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Toruń, Lokale weselne, Hotele, Wesele w Pałacu, na Zamku, Eleganckie Wesele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne, Obiady Weselne Toruń, Kameralne Wesele Toruń

Powrót