Zapytanie
888... telefon


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2000 zł

Studio foto-video enset.pl-najlepszy fotograf na wesele Promocja! 4790 zł = film + fotografia + dron + 4 kamery + plener + radio weselne + 30 dni gotowy materiał + osobne rejestratory dźwięku + gimbal + teledysk!

Witamy w klasie premium. W klasie, w której każde zdjęcie i klatka filmu niesie ze sobą niesamowitą jakość obrazu i ilość emocji. W klasie, w której stosuje się wielokamerowość, nagrania z powietrza, nagrania z wnętrza pojazdu, stabilizację obrazu, zwolnione tempo i idealny dźwięk prosto z mikrofonów. W klasie, w której Waszą radość i radość gości dodatkowo wywołują przenośne studio fotograficzne z mnóstwem śmiesznych gadżetów i pełne humoru radiowe wywiady. W klasie, w której przysługuje Wam darmowy kurs szkoleniowy - "Jak ładnie wychodzić na zdjęciach?" oraz kamerzysta z dronem podczas pięknego pleneru. W klasie, w której cenimy Wasz czas - a więc zdjęcia, galerię internetową i radio weselne otrzymujecie już po 15 dniach! Film wraz z dodatkowym, bezpłatnym teledyskiem - wszystko w technice DSLR - otrzymacie w ciągu 30 dni! W klasie, w której to Wy decydujecie, jakie jeszcze usługi chcielibyście wybrać.

Zapraszamy na Facebooka SJ - Film i Fotografia lub stronę enset.pl - obejrzyjcie przykładowe spoty ślubne oraz nasze zdjęcia i filmy ze ślubów. Zobaczcie czym jest klasa premium, bo naprawdę warto - przecież to jedyny taki dzień :) Wpadnijcie do nas na kawę i porównajcie jakość materiałów audio-foto-video w klasie premium. Zobaczycie różnicę.

Ponadto przysługują Wam pełne prawa konsumenta, ponieważ jesteśmy legalnie działającą firmą posiadającą wszystkie niezbędne uprawnienia do wykonywania nagrań w kościołach oraz wykonywania lotów komercyjnych. Wybierając kompleksową usługę foto i wideo macie pewność, że fotograf i operatorzy kamer doskonale ze sobą współpracują - co też ma wpływ na jakość materiału.

PS. Rezerwujcie terminy z co najmniej kilkumiesięcznym wyprzedzeniem - zadzwońcie już dziś żeby nikt nie zajął Waszego terminu :) Spotkamy się przy kawie.

Życzymy Wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

J Judyta i Radosław Komasa 2017-08-07 14:34:21

Ocena: 5

Jesteśmy bardzo zadowoleni z sesji ślubnej. Rezultat w 100% spełnił nasze oczekiwania. Wspaniałe ujęcia, rewelacyjny montaż filmu. Pełen profesjonalizm i rewelacyjna atmosfera! Polecamy i dziękujemy :)

Tagi: Żnin, FotoVideo, Fotograf, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót