Zapytanie
34... telefon

Park Hotel Dobrodzień

ul. Parkowa 5, Dobrodzień, Opolskie,

W pobliżu: Częstochowa, Opole, Kluczbork, Lubliniec, Wieluń

34... telefon
Wyświetleń: 1391


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 200

Park Hotel Dobrodzień- idealny na wesela i przyjęcia okolicznościowe


Wesela - będziemy zaszczyceni, jeśli ten najpiękniejszy dzień w życiu, jakim jest ślub i wesele spędzą Państwo w naszej restauracji. Posiadamy w pełni klimatyzowaną salę balową dla 200 osób, miłą, szybką i profesjonalną obsługę kelnerską, przepiękny wystrój (w tym żywe kwiaty) oraz przepyszne jedzenie.

Oferujemy bardzo bogate menu weselne, stoły szwedzkie z wykwintnymi przystawkami, wiejskie bufety, prosiaki i udźce oraz wiele innych pyszności, których nie sposób wymienić. Na życzenie naszych klientów przygotujemy drink bar z profesjonalnym barmanem, który serwuje wspaniałe i wykwintne drinki, o których goście szybko nie zapomną.

W naszej ofercie posiadamy stoły tradycyjne oraz na zamówienie okrągłe. Zorganizujemy romantyczny ślub w plenerze, wesele pod namiotem z oryginalnym ślubnym wystrojem. Pomożemy przy wyborze zespołu muzycznego, fotografa-kamerzysty oraz dodatkowych atrakcji na przyjęciu.

Dzieci mają swój kącik oraz wielki i bezpieczny plac zabaw (nie posiadamy oczek wodnych, stawów itp.). Na życzenie zatrudnimy opiekunkę, która zajmie się najmłodszymi gośćmi, aż do godzin wieczornych.

Chcąc podziękować Wam drodzy Nowożeńcy za zaufanie, podczas powitania wypuścimy białe gołębie na szczęście, gratis otrzymacie tort piętrowy , soki do obiadu oraz możliwość spędzenia nocy poślubnej w naszym hotelu ze śniadaniem do łóżka.

Państwo Młodzi na życzenie otrzymają od nas bony upoważniające do zakupu alkoholu na przyjęcie po cenie koncesyjnej.

Dołożymy wszelkich starań, aby ten wyjątkowy dzień na zawsze pozostał w pamięci naszych Gości.

Organizujemy również wszelkie imprezy okolicznościowe: urodziny, jubileusze, chrzciny, przyjęcia pogrzebowe.

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Dobrodzień, Lokale weselne, Hotele, Eleganckie Wesele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne, Obiady Weselne Opole, Kameralne Wesele Opole

Powrót